Poptávám projekční nebo architektonickou kancelář

Ukončená
05.03.2020
PSČ 11000 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #1148355577

Sháním: projekční nebo architektonickou kancelář

Stavba: parkoviště, halový objekt a administrativní část
- na pozemku p.č. 6125/273, k.ú. Chomutov I potřebujeme vyprojektovat následující:
oplocení pozemku, napojení pozemku na komunikaci, napojení na inženýrské sítě (vodovod a kanalizace /SVS - SČVK/, elektrika /ČEZ Distribuce/). Dále navrhnout řešení odstavných a parkovacích ploch (př. ekonomické řešení s ohledem na úsporu místa, použití materiálu s ohledem na vsaky atp.). Navrhnout řešení halového objektu a administrativní části (př. použití klasické zděné stavby, montované haly, atp.). Po vzájemném odsouhlasení záměru potřebujeme získat "stavební povolení" a "projekt", který předáme realizační firmě, která nám postaví vše dle projektu.
- cíl stavby: cílem není postavit moderní halu pro 21.století se všemi vymoženostmi. V současné době máme všechny skladové a odstavné plochy v nájmu (cca 500m2), kterých se chceme zbavit a hledáme jednoduché a rychlé řešení, které bude na jednom místě

Platby za dílo: po předání zcela dokončeného "projektu" vč. "stavebního povolení" 100% ceny na základě vystavené faktury. Případně by byla možná zálohová faktura.

Lokalita:
Chomutov

Další informace:
Na Úschovně naleznete balíček, který Vám přiblíží náš záměr. Jsou tam jak vyjádření správců sítí, díky kterým si objasníme stávající věcná břemena, ale také jsou tam moje situační výkresy a polohopisy.
https://www.uschovna.cz/zasilka/VUZRNS9TZWBGGXJS-XD7/

Nabídky:
- v nabídce uveďte cenu za dílo (bez DPH, s DPH, plátce/neplátce) vč. termínu předání
- v ceně za dílo je nutné zohlednit případné poplatky od úřadů a jiných organizací. Poplatky můžete uvést mimo hlavní cenu za dílo. V této ceně nezahrnujte geodetické práce a průzkumné sondy.
- reference a zkušenosti s podobným typem staveb
- zahájení stavby - co nejdříve

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 899 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel