Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptávám projekční nebo architektonickou kancelář


Sháním: projekční nebo architektonickou kancelář

Stavba: parkoviště, halový objekt a administrativní část
- na pozemku p.č. 6125/273, k.ú. Chomutov I potřebujeme vyprojektovat následující:
oplocení pozemku, napojení pozemku na komunikaci, napojení na inženýrské sítě (vodovod a kanalizace /SVS - SČVK/, elektrika /ČEZ Distribuce/). Dále navrhnout řešení odstavných a parkovacích ploch (př. ekonomické řešení s ohledem na úsporu místa, použití materiálu s ohledem na vsaky atp.). Navrhnout řešení halového objektu a administrativní části (př. použití klasické zděné stavby, montované haly, atp.). Po vzájemném odsouhlasení záměru potřebujeme získat "stavební povolení" a "projekt", který předáme realizační firmě, která nám postaví vše dle projektu.
- cíl stavby: cílem není postavit moderní halu pro 21.století se všemi vymoženostmi. V současné době máme všechny skladové a odstavné plochy v nájmu (cca 500m2), kterých se chceme zbavit a hledáme jednoduché a rychlé řešení, které bude na jednom místě

Platby za dílo: po předání zcela dokončeného "projektu" vč. "stavebního povolení" 100% ceny na základě vystavené faktury. Případně by byla možná zálohová faktura.

Lokalita:
Chomutov

Další informace:
Na Úschovně naleznete balíček, který Vám přiblíží náš záměr. Jsou tam jak vyjádření správců sítí, díky kterým si objasníme stávající věcná břemena, ale také jsou tam moje situační výkresy a polohopisy.
https://www.uschovna.cz/zasilka/VUZRNS9TZWBGGXJS-XD7/

Nabídky:
- v nabídce uveďte cenu za dílo (bez DPH, s DPH, plátce/neplátce) vč. termínu předání
- v ceně za dílo je nutné zohlednit případné poplatky od úřadů a jiných organizací. Poplatky můžete uvést mimo hlavní cenu za dílo. V této ceně nezahrnujte geodetické práce a průzkumné sondy.
- reference a zkušenosti s podobným typem staveb
- zahájení stavby - co nejdříve

Detaily poptávky


Stav poptávky Platná
Číslo poptávky 1148355577
Zadána a ověřena 05.03.2020
Uzávěrka nabídek 05.04.2020
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Ústecký kraj
11000 Chomutov
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.
Kontakt na poptávajícího se zobrazí ihned po přesměrování na platební bránu GoPay a úspěšné platbě, v ceně je DPH.


… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 617 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.