Poptávám projekt na rekonstrukci strechy

Ukončená 16. 9. 2016 PSČ 643 00 Brno Jihomoravský kraj

Popis poptávky #2028843658

Poptávám projektové práce:Popis projektu:Delali jsme rekonstrukci mensiho RD, kde strechu jsme nechavali puvodni. Rok se sesel s rokem a ja jsem zjistil, ze to nebyl moc dobry napad - krov je celkem slusne napadeny a prozrany, tzn vymena cele strechy. Spolu s timto se mi taky povedlo to, ze jsem si udelal pudni schody, kam se nevejdu. Takze jsem se rozhodl pro rekonstrukci strechy a rovnou i venkovni schody a o metr celou strechu zvetsit (o dva v nejnizsi casti, ale metr to je od nejvyssiho bodu). 
Strecha by se delala pouze nad hlavnim traktem cca 5,5m x 12m
Typ krovu bych asi zachoval - jednoduchy (hambalek), pouze krytinu bych chtel plastovou, popripade plechovou a pokud by to slo, tak bez vencu a co nejlehci (misto vence asi staci hambalek?). Je to z duvodu, ze pouze predni a zadni strana je s paleneho zdiva, stitove zdi jsou spise z kotovice, tak aby to zatizeni bylo co nejmensi. 
Take bych chtel zohlednit moznou zelenou usporam, ale nevim co to obnáši (zatepleni strechy a zdi na zvetsene pude) - pokud k tomu mate nějake informace, prosim pošlete.
Stavebni urad potrebuje projekt, tudiz shanim projektanta - samozrejme spolu se vsim co potrebuje stavebni urad.
Prosim tedy o celkovou nabidku projekt (pripadne dalsi dokumenty co potrebuje SU). Pozaduji co nejlevnejsi projekt, ale aby ho SU akceptoval, nechci zadne složitosti.

Náhled:  viz Příloha
Lokalita:  Brno Chrlice

Termín vyhotovení:  dle dohody

 

Další informace:  Prosim pouze emailovy kontakt, v praci nemohu zvedat telefony.Děkuji předem za Vaši nabídku.Kontakt na poptávajícího a přílohy

Stanislav .
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 776 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel