Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptávám projekt na rekonstrukci strechy


Poptávám projektové práce:

Popis projektu:

Delali jsme rekonstrukci mensiho RD, kde strechu jsme nechavali puvodni. Rok se sesel s rokem a ja jsem zjistil, ze to nebyl moc dobry napad - krov je celkem slusne napadeny a prozrany, tzn vymena cele strechy. Spolu s timto se mi taky povedlo to, ze jsem si udelal pudni schody, kam se nevejdu. Takze jsem se rozhodl pro rekonstrukci strechy a rovnou i venkovni schody a o metr celou strechu zvetsit (o dva v nejnizsi casti, ale metr to je od nejvyssiho bodu). 

Strecha by se delala pouze nad hlavnim traktem cca 5,5m x 12m

Typ krovu bych asi zachoval - jednoduchy (hambalek), pouze krytinu bych chtel plastovou, popripade plechovou a pokud by to slo, tak bez vencu a co nejlehci (misto vence asi staci hambalek?). Je to z duvodu, ze pouze predni a zadni strana je s paleneho zdiva, stitove zdi jsou spise z kotovice, tak aby to zatizeni bylo co nejmensi. 

Take bych chtel zohlednit moznou zelenou usporam, ale nevim co to obnáši (zatepleni strechy a zdi na zvetsene pude) - pokud k tomu mate nějake informace, prosim pošlete.

Stavebni urad potrebuje projekt, tudiz shanim projektanta - samozrejme spolu se vsim co potrebuje stavebni urad.

Prosim tedy o celkovou nabidku projekt (pripadne dalsi dokumenty co potrebuje SU). Pozaduji co nejlevnejsi projekt, ale aby ho SU akceptoval, nechci zadne složitosti.
Náhled:  viz Příloha

Lokalita:  Brno Chrlice
Termín vyhotovení:  dle dohody
 
Další informace:  Prosim pouze emailovy kontakt, v praci nemohu zvedat telefony.

Děkuji předem za Vaši nabídku.


Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 2028843658
Zadána a ověřena 16.09.2016
Uzávěrka nabídek 15.10.2016
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Jihomoravský kraj
64300 Brno - město
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícího



Registrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 632 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.