Poptávám realizaci hrubé stavby rodinného domu

Ukončená
16.01.2018
PSČ 19000 Praha Praha

Popis poptávky #2061974437

Poptávám stavební práce

Specifikace:
Poptáváme realizaci hrubé stavby (radonovou a hydro izolaci, obvodové a vnitřní zdi, případně po dohodě i strop) rodinného domu.
Jedná se o dvoupodlažní obdélníkový dům se sedlovou střechou a 
s jednopatrovým přístavkem tvořící vetknutý obdélník s plochou střechou.

RD bude postaven z VPC od firmy Vapis, případně Kalksandstein. Tloušťka stěny je 175mm a požadujeme cihly s objemovou hmotností 2,0 kg/dm3.

Vnitřní stěny jsou navrženy z VPC tloušťky 150 mm. Strop je projektovaný z POT nosníků a MIAKO vložek s nadbetonávkou. Ještě ale zjišťujeme nějaké alternativy.

Stavební povolení samozřejmě máme, v současné době je hotová základová deska o ploše 92,2m2. Ke stavbě je bezproblémový přístup i těžké techniky (na stavbě byly betonové mixy, velké nákladní auto ze stavebnin). Na pozemek zatím nejsou zavedeny žádné inženýrské sítě. Je tam však alespoň kopaná studna, ze které si taháme vodu v konvi. Smluvní termín připojení do elektrické sítě s firmou ČEZ je do 6. 5. 2018, v současné době ČEZ pravděpodobně čeká na stavební povolení.
Rozměry:  
-  +
náhled viz Příloha
Cena:  
Prosíme v rozpočtu zřetelně oddělit částku za materiál a částku za práci.

Lokalita:  
Jeneč (Praha - západ)
Termín realizace:  Pokud počasí dovolí, rádi bychom se stavbou začali na začátku března.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • RD_Jenec-zdi_pohledy (1).pdf
  • IMG-20171226-WA0000 (1).jpg
  • RD_Jenec-zdi_pudorys (1).pdf

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Karel S.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 836 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel