Poptávám realizaci příjezdové cesty a parkoviště, 2000 m2

Ukončená 19. 3. 2018 PSČ 783 54 Přáslavice Olomoucký kraj

Popis poptávky #1705042740

Poptávám stavební prácePopis prací:

Poptávám pokládku 2000 m2 betonové drenážní dlažby HYDROSET od Presbetonu o rozměrech 200 x 200 x 80 mm a pokládku 210 m betonových silničních obrubníků do betonového lože. Jedná se o realizaci příjezdové cesty a parkovišt okolo třech soukromých domů v Přáslavicích u Olomouce. Domy jsou několik roků v provozu a momentálně jsou příjezdové cesty a parkoviště zpevněny a zarovnány kvalitně zavibrovaným makadamem. V případě zájmu je kdykoliv možná prohlídka prostorů k upřesnění zakázky.Místo realizace
:  Přáslavice u Olomouce

Termín realizace:  4 - 7. 2018Další informace:

Zakázku možno realizovat tak, že firma zajistí veškerý materiál tzn., dlažbu, obrubníky, srovnávací podsyp-štěrk a provede realizaci příjezdové cesty a parkovišť, nebo investor zajistí veškerý materiál a firma následně provede pouze samotnou realizaci. Rozhoduje nejnižší cenová nabídka. V případě dohody je realizace možná ihned, nejpozději v červenci 2018.   Děkuji předem za Vaši nabídku.


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Vlastimil V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 269 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?