Poptávám rekonstrukci komínu na chalupě

Ukončená 4. 8. 2014 PSČ neuvedeno Frýdek - Místek Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #1120579486

Poptávám stavební prácePopis prací:  oprava komínu, viz foto pro lepší názornost

Specifikace:

Na chalupě mi hodně dehtuje kotel na tuhá paliva a bude to asi způsobené malým průměrem komína. Komín je zděný z cihel, dlouhý asi 10 m, nahoře je zakončen azbestocementovou rourou odhadem asi 2 m dlouhou, která trčí asi 10cm nad komín. Je to vlastně dvojkomín, ale druhý komín se nepoužívá. Vnitřní rozměr komínu je asi 14 x 14 cm. Kotel je Viadrus na tuhá paliva, 4-článkový, s termostatem a když se nahřeje a termostat zavře spodní dvířka, tak to dehtuje a ráno studený kotel uvnitř vypadá jako by jej někdo zevnitř natřel dehtem. Proto by bylo asi dobré komín provrtat jádrovým způsobem a vyvložkovat. Na chalupě mám relativně novou střechu (4 roky) z profilovaného plech tl.0,5 mm a ten je velice náchylný na prošlápnutí nebo poškrábaní, zkrátka nesmí byt namáhán nějakým větším zatížením (chozením apod). a ani poškrábán nějakou technikou nebo zbytky betonu a zdiva.

Proto bych rád věděl jak zajišťujete pracoviště, aby nedošlo k výše uvedeným poškození. U komínu je střešní výlez a střešní lávka, takže se dají použít, nějaké staré geotextílie na ochranné přikrytí střechy také mám

Lokalita:  Staré Hamry

Termín provedení:  první možný termín bych viděl v týdnu od 18. do 23.8.2014, mám dovolenou.Děkuji předem za Vaši nabídku.


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Miloš J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 611 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel