Poptávám rekonstrukci kuchyně, chodby a koupelny

Ukončená 12. 2. 2018 PSČ 294 42 Luštěnice Středočeský kraj

Popis poptávky #1842024914

Poptávám stavební práce

Popis prací:  Zednické, obkladačské a instalatérské práce v RD, náhled viz Příloha.
Specifikace:
Demontáž původních podlahových krytin (lino, koberec a korek, dlažba), demontáž původních obkladů, odstranění omítky, demontáž sanitární techniky původní, částečná demontáž SDK příčky, vybourání zárubně kuchyň/chodba, vyrovnání podkladů, úprava rozvodů elektro (přemístění zásuvek, světelných rozvodů), úprava rozvodů vody a odpadů dle nové dispozice, montáž stavebního pouzdra JAP do SDK, položení dlažby, montáž obkladů, montáž sanitární techniky-obezděná vana, montáž skříněk koupelnových, montáž sušáku (žebřík); likvidace stavebního odpadu jako opční nabídka.
Plocha:  dlažba 34m2, obklady 34m2
Rozměry:
Dlažba 45x45, obklad kuchyně 20x40, obklad koupelna 19,8x39,8 (včetně listely). Obklad koupelna dekor 20x40, sklo za kuchyňský sporák.
Materiál:
Obklad+dlažba RAKO, stavební pouzdro JAP do SDK, vybavení koupelny (sanitární technika - WC, vana, vodovodní baterie umyvadlová a vanová včetně sprchového setu, skleněná zástěna, zrcadlová a umyvadlová skříňka, vysoká skříňka, sušák-žebřík), tmel, spárovací hmota. NENÍ POŘÍZENO: prvky SKD, elektro materiál, instalační materiál voda +odpad, sklo za kuchyňský sporák
Cenanejnižší reálná dle cenových nabídek
Místo realizace:  RD v Luštěnicích
Termín pro nabídky:  15.2. 2018
Termín realizace:  19.2.2018 - 2.3.2018

Další informace: Byt v RD v 1.patře na soukromém pozemku, stavební vybavení lze ponechat v objektu majitele, parkování na pozemku majitele. Majitel nemá po dobu stavby jiné obytné prostory k dispozici, proto požaduje maximální šetrnost k ostatním bytovým prostorám. Obklady v kuchyni budou instalovány částečně na SDK (za sporák, pokud nebude sklo) a částečně na klasické zdivo z plynosilikátů. Další dokumentace k projektu na vyžádání.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

WP_20180210_08_58_44_Rich[1].jpg
HORAKOVI_KOUPELNA_1-02[1].jpg
WP_20180210_08_57_13_Rich[1].jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jaroslav H.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?