Poptávám řemeslné práce na sestavování dřevěných dílů

Zdarma kontaktUkončená 14. 1. 2024 PSČ 393 01 Pelhřimov Vysočina

Popis poptávky #752320931

Hledáme šikovné a precizní makáče/ky, kteří milují dřevo, baví je tvořit a hledají volnější pracovní dobu spojenou s jistotou příjmu a navíc v blízkosti domova. TO CHCEŠ!

Nabízíme možnost získat BAYAYA výrobní frenčízu:
sestavování z prefabrikovaných dílů chat a chat na kolech/maringotek (jen přírodní materiály - dřevo - KVH a biodesky, dřevovláknitá nebo konopná izolace, sklo) - zkrátka krásná, naplňující (vidíš rychle výsledek) a voňavá (dřevo přeci) práce.
pomůžeme najít vhodný prostor a budeme se podílet na pronájmu
spoluinvestice do nářadí
jistota zakázek a odměňování v návaznosti na vyrobeném objektu - hodinová sazba bude po přepočtu vycházet na pro šéfa party přes 500 Kč dle efektivity a nasazení - ideální počet pracantů jedné party je 3 (dá se i ve dvou). Možno i 7 v případě větších výrobních prostorů a dvou part (2x3 plus ty).

Co nebo kdo je BAYAYA?
Jsme v ČR největší výrobce malých objektů pro pronájem, ale i pro vlastní relax v přírodě. Na svém kontě máme již přes 100 vyrobených kousků a teprve se rozjíždíme. Snažíme se spojovat unikátní design, perfektní zpracování, jen přírodní materiály a prefabrikaci komplet na hale s dovozem vcelku na místě. Jako jediní na trhu vybavujeme domy z výroby i ochranými runami a proto BAYAYA.

Nově rozvíjíme i koncept stavebnic, tj možnost pro lidi si postavit chatu nebo dům sami a můžeš se zároveň stát průvodcem pro ostatní lidi (aka pan Lorenc či přítel nejen na telefonu) při stavbě jejich domu/chaty.

Máme tvojí pozornost?
Super, tak se prosím ozvi na email: makac@bayaya.cz nebo zavolej Jirkovi na tel.

Těšíme se.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiří V.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel