Poptávám renovaci ploché střechy rodinného domu, 135 m2

Ukončená 9. 6. 2017 PSČ 348 15 Planá u M. Lázní Plzeňský kraj

Popis poptávky #1609310431

Poptávám řemeslné prácePopis prací:  Renovace ploché střechy - náhled viz Příloha.

Navaření asfaltových pásů na stávající předpřipravenou penetrovanou plochou střechu jednopatrového RD.

Specifikace:

Hledá se řemeslník nebo pokryvačská firma pro celoplošné navaření jedné vrstvy asfaltových pásů vrchního jednovrstvého Elastodeku Special Dekor 50 /5,2mm/. Podklad bude již předpřipraven penetrováním. Plochá střecha je jednoduchého půdorysu pouze s jedním komínem a jedním průnikem odvzdušovací roury 100 mm. Asfaltové pásy jsou již zakoupeny. Doprava na střechu řemeslníkem.

Plocha:

-  cca 135 m2

Cena:  Práce na 1 den.Lokalita
:  Tachovsko / Chebsko

Termín provedení:  červenec - srpen 2017Další informace:

V případě zájmu zašlete prosím dotazy nebo je možná i prohlídka střechy.Děkuji předem za Vaši nabídku. 


 

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ivan P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 705 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel