Poptávám skříně na archivované dokumenty

Ukončená
02.09.2019
PSČ 40751 Děčín Ústecký kraj

Popis poptávky #1985832845

Množství: 2 ks

Specifikace:
- nákres v příloze (rozměry jsou v cm, důležité jsou všechny vnitřní rozměry, vnější dle tl. materiálu)
- materiál dřevotříska + lamino, tl. 18 – 20 mm
- barva tmavě hnědé dřevo (na vnitřních plochách nezáleží - mohou být jednobarevné)
- zadní stěna z tenkého materiálu (sololit, tenká překližka nebo pod., tl. cca 3 - 5 mm), deska musí být přilepená i ke všem poličkám (nestačí po obvodu)
- poličky napevno (nevyndávací), alespoň z vrchní strany naprosto hladké, materiál jako celá skříň (nemusí být barevné)
- dveře posuvné v zapuštěných (asi obyčejných plastových - ?) kolejničkách (nesmí ani kousek vyčnívat). Křídla musí mít co nejmenší překryv (aby bylo možné snadno vytáhnout šanon i z prostředka). Obě budou opatřena zadlabávacími úchytkami. Dveře stačí i z tenčího materiálu (okolo 10 mm - ?)
Rozměry: viz nákres

Termín: dle dohody

Lokalita: Ústecký kraj, okr. Děčín

  • skrin.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Roman H.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 756 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel