Poptávám terénní úpravy dvora + Stavba parkoviště 6 míst

Ukončená
16.03.2020
PSČ 29301 Mladá Boleslav Středočeský kraj

Popis poptávky #556723619

Dobrý den,

dovolte mi poptat STAVEBNÍ FIRMU nebo všestraného ŘEMESLNÍKA ohledně terénních úprav dvora a stavbu parkoviště pro cca 6 aut. Vlastníme v Mladé Boleslavi bytový dům na tř. V.Klementa. Jsme nuceni na našem pozemku vystavět pro nájemníky parkoviště pro cca 6 míst.

Níže zasílám bližší specifikace projektu společně se zákl.dokumentací (projekt v 1:100, orientační položkový rozpočet, zákl. foto aktuálního stavu). Detailnější informace poskytnu poté zájemcům. Prosím o komunikaci přes email.

Terénní úpravy dvora:
- drenáž
- odebrání zeminy
- příprava pro vjezdovou bránu (betonáž, pokládka chrániček pro CYKY,..)
- úprava vchodu do domu ze dvora

Stavba parkoviště:
- cca 208 m2
- 6 parkovacích míst
- zatravňovací dlažba v kombinaci se zámkovou dlažbou BEST
- odvodnění vsakováním, v zamkové dlažbě pomocí ACO liniového žlabu


Děkuji za případné nabídky
S pozdravem
Ing. Miroslav Moc

  • MB_projekt urad19.6.pdf
  • Polozkovy rozpocet_stavba parkoviste V. Klementa 36.xlsx
  • WhatsApp Image 2020-03-17 3.jpeg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Miroslav M.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 750 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel