Poptávám vitrínu pro modely autíček

Ukončená
22.10.2018
PSČ 28911 Pečky Středočeský kraj

Popis poptávky #560669826

Poptávám truhlářské práce

Popis prací: Zhotovit kompletní vitrínu pro modely autíček z lamina a ze skla. 

Specifikace: Korpus má být z lamina (MDF a podobný materiál) barva dub. Část poliček z lamina a z větší části ze skla  (0,3 nebo 0,4 cm tl). Zadní stěna bílá. Dvířka z lamina a otevírání k poličkám ze skla. Vitrína musí být uzavřená, aby se neprášilo na modely. V příloze je náčrtek vitríny, který se může po předchozí domluvě mírně upravit ( kvůli otevírání dvířek a podobně).

Materiál: Lamino, MDF,DTDL, sklo

Množství: 1 ks rohové vitríny

Rozměry
: 1 část -v 176 cm x š 124 cm, 2 část- v 43,2 cm x š 115 cm, h 18,5 až 20 cm

Cena: cca 7000 až 13 000 Kč

Lokalita:
Pečky, okr. Kolín

Termín realizace: 12/2018


Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • IMG_20181012_095620.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin H.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 836 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel