Poptávám vybudování vyvýšené terasy - rozšíření balkónu u rodinného domu

Ukončená 3. 4. 2021 PSČ 282 01 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #1368070988

Hledám šikovné a spolehlivé řemeslníky pro výstavbu vyvýšené terasy u rodinného domu. Jedná se o rozšíření stávajícího balkónu 3 x 6 m do obdélníku 5x6 m včetně zábradlí. Preferuji materiál s co nejsnadnější údržbou, takže WPC, dřevo-plast (terasové desky, prkna), nebo něco podobného. Nepoptávám dřevěnou pergolu! Stávající plocha terasy je cca 18m2, vybouraná a připravená na rozšiřování. Stávající balkón je ve výšce přibližně 2,3m nad zemí. Celková stavba by měla působit vzdušným a lehkým dojmem, spodní část by měla sloužit jako parkovací stání pro dvě auta a horní jako pochozí terasa k domu.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Barbora L.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 243 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?