Poptávám vyklizení bytu

Ukončená
13.02.2013
PSČ neuvedeno Praha Praha

Popis poptávky #1050869127


Poptávám vyklizení bytu:

Specifikace prací: vyklizení bytu 3+1 (prakticky veškeré vybavení a zařízení bytu)
Lokalita: Praha 4 u metra Pankrác (přesná adresa bude sdělena vybranému dodavateli).
Termín provedení: Vyklízení se bude realizovat někdy v rozmezí 20.-28. února 2013, termín bude upřesněn nejpozději v úterý 19.2.

Další informace: V nabídce prosím uveďte celkovou cenu za vyklizení včetně obalových materiálů apod., případných poplatků ve sběrném dvoře (mám trvalé bydliště na Praze 4) apod. (Věci v bytě nejsou nijak sbaleny, pouze bude odděleno to, co se nebude vyhazovat.)
Rovněž v nabídce uveďte odhadovanou časovou náročnost a vaši disponibilitu ve výše uvedených dnech.
V nabídce uveďte také její platnost, tj. do kdy je možné služby objednat za nabízených podmínek (dodavatel bude zvolen až po porovnání nabídek).

NABÍDKY PROSÍM VÝHRADNĚ E-MAILEM NEBO SMS.

Děkuji za nabídkyKontakt na poptávajícího a přílohy

Mgr. Kateřina P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 781 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel