Poptávám vymáhání částky 32 700 Kč od dlužníka

Ukončená 20. 12. 2016 PSČ neuvedeno Ostrava Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #1325048778

Poptávám službyNázev služby:  Vymožení dluhu.

Specifikace:

Potřeboval by jsem vymoci dluh od bývalého zaměstnavatele, který mi dluží 32 700 Kč. Můj bývalý zaměstnavatel se několikrát vymlouval, proč mi peníze neposlal. Už je to přes rok, co mi dluží a já to s ním chci řešit právně.
Více informací a důkazních materiálu vám posílám v Příloze.
Nabízím vám odměnu 500 Kč za zaslání před žalobní výzvy tomuto dlužníkovi.

V případě, že neuposlechne a bude třeba jít k soudu, nabízím celkovou částku 2500 Kč.
Odměnu vám proplatím pouze v případě, že dlužník částku uhradí a já budu mít peníze fyzicky na bankovním účtě.
Co se týče šancí na úspěch, tak dlužník se přiznal k dluhu a říkal, že mi peníze pošle, ale neposlal. Navíc dlužil a dluží spoustě dalším lidem, které můžeme použít jako svědky. Takže je 95 % šance na úspěch.
Napište mi, jestli máte o tento případ zájem a jestli jste ochotni v případě soudního sporu přijet do Ostravy.
Termín realizace:  dle dohodyDěkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 776 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel