Poptávám: Výroba zakázkové kuchyňské linky do novostavby bytu

Ukončená
14.08.2020
PSČ 14300 Praha 12 Praha

Popis poptávky #790150216

Poptávám: Výroba zakázkové kuchyňské linky do novostavby bytu

Popis: Mal by som záujem o výrobu kuchynskej linky podľa návrhu, ktorý zasielam v prílohe. Čo sa týka spôsobu otvárania dolných a horných skriniek, tak pri dolných skrinkách by som volil vrchnú lištu pod pracovnou doskou, kde by sa skrinky otvárali zhora, podobne ako v prílohe. Otváranie horných skriniek zasielam v prílohe. Vo veľkej stenovej skrini by som mal záujem o potravinovú vysúvaciu skrinku (v strednej rade). Na čiernej stene, kde je názov "Dobré ráno" by bola čierna nalepovacia písacia stena. Kuchyňu by som chcel dodať bez spotrebičov. Rozmery sú 2.7m x 2.3m x 2m x (cca 1.5m barový stolík), výška stropu cca 2.7m.

Dekor dubového dreva: Egger Dub Halifax Cognac H1182/ST37
Dekor spodných skriniek: Egger Chicago Beton čierny/sivý F186/F187
Dekor pracovnej dosky: Egger Pietra Grigia černá F206 ST9

Termín:
dodanie do začiatku prosince

Lokalita: Praha 12-Modřany

Další informace: Poprosím o kontaktovanie na slovenské číslo alebo na mail:ohľadom možnej realizácie a cenovej ponuky.

  • návrh kuchyne.pdf
  • otváranie horných skriniek + zabudovaný digestor.PNG
  • otváranie veľkej stenovej skrine.PNG

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Šimon P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 941 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel