Poptávám výrobu a montáž posuvných dveří do bytu

Ukončená
01.12.2019
PSČ 19000 Praha Praha

Popis poptávky #1469628490

Poptávám: výrobu dvou sloupků a posuvných dveří ze dřeva do bytu na Proseku, Praha 9. Byt je nový, půdorys v příloze, výška stropu 2,65cm. Dveře by měli být 2m široké, mezera mezi sloupky 196cm, sloupek u okna 44cm, sloupek u zdi 35cm, celková vzdálenost současných zdí 275cm. Dveře bych rád v bílé barvě z obou stran W10000 ST9, na straně od okna v obývacím pokoji by mohlo být šedé matné obdélníkové zapuštěné madlo ve výšce kliky (110cm). Dveře budou co nejblíže kopírovat podlahu s minimální mezerou. Mezeru bude vyplňovat řada (čí více) zafrézovaných hustých kartáčů, případně jiného vhodného materiálu, aby zachytil hluk mezi místnostmi. Sloupky: V tloušce zdi (cca 13cm) dle uvedených rozměrů. Uchycení do stropu a do zdi, na podlaze jen položené. Materiál decor Egger H1210 ST33 Jilm. Kování: Aby udrželo dveře ale nebylo moc masivní, v bílé barvě, schované nízkou lištou v bílé barvě.

Termín: Co nejdříve

Lokalita: Praha 9, Prosek

  • Posuvne dvere pudorys.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Marek N.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 742 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel