Poptávám výrobu botníku se skříňkou

Ukončená 16. 2. 2023 PSČ 312 00 Plzeň - město Plzeňský kraj

Popis poptávky #1856359405

Dobrý den,
poptávám výrobu závěsného botníku se skříňkou do menšího výklenku v chodbě včetně montáže a ukotvení do zdi.
Rozměry botníku jsou uvedené v přiloženém nákresu - 1. prostor na sezení se skříňkou v šíři 120 cm x 30 cm výška x 34 cm hloubka, celková šíře výklenku 150 cm, 2. úzká vertikální skříňka v šíři 30 cm x 235 cm výška x 34 cm hloubka, celková výška výklenku 250 cm. Botník se skříňkou budou zavěšené na zdi 15 cm nad podlahou. Viditelné části botníku (dvířka, boky a prostor na sezení) v bílém lesku, zbytek v matném provedení. Dvířka bez úchytek - na nákresu je jen naznačeno místo otevírání (klik/push systém). Uvnitř skříněk budou poličky na boty - doporučte počet vzhledem k rozměrům.
Termín dodání cca 1 měsíc. V případě spokojenosti možnost výroby menší knihovny a nočních stolků.
Děkuji za Vaše nabídky.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Markéta K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 556 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel