Poptávám výstavbu RD Vizovice

Ukončená 1. 8. 2018 PSČ neuvedeno Zlín Zlínský kraj

Popis poptávky #100288509

Poptávám stavební práce

Popis prací: hledám zhotovitele stavby pro RD 4+KK v obci Vizovice

Specifikace: V současné chvíli se dokončuje demolice původní horní stavby, rozsah prací pro novou (stavební povolení je uděleno): - sklep a základy - provedení úprav spodní stavby (sklepů, rodinný dům je z 1/2 podsklepený ze západní strany) - změna umístění původního vchodu do sklepa, zateplení, příp.zpevnění konstrukce pokud bude nutné - horní stavba - přízemí a horní patro - materiál počítán YTONG, zateplení EPS polystyren - zhotovení terasy a příjezdu k domu, chodníčku kolem, krytého stání před domem - vedle domu je garáž - bude nutná její úprava (snížení), nová střecha,okna, fasáda - v domě bude dle projektu teplovodní podlahové vytápění, plynový kondenzační kotel, krb(ová vložka) s rozvody do jednotlivých místností a rekuperační jednotka s nuceným větráním, na střeše příprava na instalaci fotovoltaiky. - máme schválenou o dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Další informace: Prosím o kalkulaci pro vyhotovení "na klíč", příp. uzavřenou hrubou stavbu.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lukáš B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?