Poptávám zhotovení garáže a další stavební práce

Ukončená
15.10.2018
PSČ 15500 Praha 5 Praha

Popis poptávky #1389162086

Poptávám stavební práce

Popis prací: prosím o cenovou kalkulaci pro  garáž(viz. bod 1 níže) a plot (viz. bod 2 níže) na e-mail.

Specifikace
1. GARÁŽ - Podrobnosti viz. přiložená Projektová dokumentace a fotodokumentace - 
Rozměry (orientační): délka 8,5 m, šířka 4,5 m, výška 4,8 m v nejvyšším bodě sedlové střechy; zastavěná plocha: 37,5 m2, obestavěný prostor: 148,5 m3. 
Popis: - Bourací práce u stávající garáže (velikost přibližně 7,5 m x 4 m, výška cca 2,5 m) - Zemní práce: vyhloubení rýh pro základové pasy do hloubky 900 mm (vytěženou zeminu využijeme, není nutné odvážet) - Základové pasy ze ztraceného bednění šířka 400 mm - Podlaha z pokladního betonu TL 100 mm a betonová mazanina tloušťky 150 mm - Zakládací tvárnice šířka 200 mm - Obvodové stěny z Ytongu šířka 250 mm, spřaženy ŽB věncem - Střecha sedlová se sklonem 45 stupňů (střešní konstrukce - vaznicová soustava s jednou vrcholnou vaznicí a kleštinami v místě vrcholové vaznice a v místě pozednic) - Střešní krytina z pálených tašek - Kleštiny v místě pozednic budou tvořit nosnou konstrukci pro pochozí úložný prostor z OSB desek - Otvory: okna plastová bílá s dvojitým sklem, dveře kovové do ocelové zárubně - Povrchové úpravy: vnější - tenkovrstvá silikonová omítka zrnitost 2 mm, vnitřní - štuk - Klempířské prvky: oplechování střechy, okapy a parapety   

2. PLOT - Poptáváme vyzdění 2 sloupků a podstavy pro nový plot (nikoliv elektrosloupku, který zůstane zachován) se základem o hloubce 1 m - Součástí dodávky NEJSOU brány, branky, plotové výplně a garážová vrata   

3. REKONSTRUKCE CELÉHO BYTU V DOMĚ A NOVÁ ELEKTROINSTALACE - Tato část bude naceněna až v průběhu realizace stavby garáže (časově plánujeme až po garáži)


Místo realizace
: Praha 13 - Stodůlky

Termín realizace: 2. - 3. kvartál/2019

Další informace: Případné dotazy prosím též na e-mail, nikoli telefonicky. Prosíme o rozpočet samostatně na práci a samostatně na materiál.

Děkuji předem za Vaši nabídku. 

  • PROJEKTOVÁ DOKUMETACE.pdf
  • Nově navrhovaný stav 2.jpg
  • Foto_současný stav 2.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Denisa Š.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 899 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel