Poptávám zhotovení garáže a další stavební práce

Ukončená 15. 10. 2018 PSČ 155 00 Praha 5 Praha

Popis poptávky #1389162086

Poptávám stavební práce

Popis prací: prosím o cenovou kalkulaci pro  garáž(viz. bod 1 níže) a plot (viz. bod 2 níže) na e-mail.

Specifikace
1. GARÁŽ - Podrobnosti viz. přiložená Projektová dokumentace a fotodokumentace - 
Rozměry (orientační): délka 8,5 m, šířka 4,5 m, výška 4,8 m v nejvyšším bodě sedlové střechy; zastavěná plocha: 37,5 m2, obestavěný prostor: 148,5 m3. 
Popis: - Bourací práce u stávající garáže (velikost přibližně 7,5 m x 4 m, výška cca 2,5 m) - Zemní práce: vyhloubení rýh pro základové pasy do hloubky 900 mm (vytěženou zeminu využijeme, není nutné odvážet) - Základové pasy ze ztraceného bednění šířka 400 mm - Podlaha z pokladního betonu TL 100 mm a betonová mazanina tloušťky 150 mm - Zakládací tvárnice šířka 200 mm - Obvodové stěny z Ytongu šířka 250 mm, spřaženy ŽB věncem - Střecha sedlová se sklonem 45 stupňů (střešní konstrukce - vaznicová soustava s jednou vrcholnou vaznicí a kleštinami v místě vrcholové vaznice a v místě pozednic) - Střešní krytina z pálených tašek - Kleštiny v místě pozednic budou tvořit nosnou konstrukci pro pochozí úložný prostor z OSB desek - Otvory: okna plastová bílá s dvojitým sklem, dveře kovové do ocelové zárubně - Povrchové úpravy: vnější - tenkovrstvá silikonová omítka zrnitost 2 mm, vnitřní - štuk - Klempířské prvky: oplechování střechy, okapy a parapety   

2. PLOT - Poptáváme vyzdění 2 sloupků a podstavy pro nový plot (nikoliv elektrosloupku, který zůstane zachován) se základem o hloubce 1 m - Součástí dodávky NEJSOU brány, branky, plotové výplně a garážová vrata   

3. REKONSTRUKCE CELÉHO BYTU V DOMĚ A NOVÁ ELEKTROINSTALACE - Tato část bude naceněna až v průběhu realizace stavby garáže (časově plánujeme až po garáži)


Místo realizace
: Praha 13 - Stodůlky

Termín realizace: 2. - 3. kvartál/2019

Další informace: Případné dotazy prosím též na e-mail, nikoli telefonicky. Prosíme o rozpočet samostatně na práci a samostatně na materiál.

Děkuji předem za Vaši nabídku. 

PROJEKTOVÁ DOKUMETACE.pdf
Nově navrhovaný stav 2.jpg
Foto_současný stav 2.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Denisa Š.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?