Poptávám zhotovení hrubé stavby RD

Ukončená 17. 1. 2021 PSČ 250 70 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #1123205436

poptávám nabídku na zhotovení hrubé stavby 2 podlažního RD s garáží, zastavěná plocha ca 120m2, dle vyhotoveného projektu. Lokalita stavby je kousek od obce Odolena Voda (Středočeský kraj). Obvodové zdi RD budou zhotoveny z pórobetonových cihel tloušťky 45-48cm (Termalica, H+H, Ytong), lepené celoplošně, bez zateplení. Střecha bude rovná, a stejně jako stropy řešená pomocí předpjatých betonových panelů typu Spiroll, vnitřní příčky zděné.

Chtěl bych vás poprosit o rozpočet - celkový rozpis stavby, ceny materiálu, atd. V ceně by mělo být zdivo včetně lepidla, stropní a střešní panely (případně alternativa), věnce a komín pro krbovou vložku. Okna, topení, vodu+odpady, elektro, lité podlahy, fasádu, omítky, dlažbu a sanitu budu řešit v dalších poptávkách, ale můžeme se domluvit.

Základová deska bude připravena k výstavbě včetně izolací – zhotovení poptávám zvlášť, ale klidně nabídněte také.

Možné zahájení hrubé stavby RD podle počasí v průběhu dubna 2021, stavební povolení je vyřízené, všechny sítě na hranici pozemku. Realizace hrubé stavby nejpozději do konce června 2021. Elektřina zapojená není, je možné využít malý benzínový generátor, případně elektřinu zajistím. Další info mailem, nebo telefonicky.Termín: začátek v dubnu 2021Lokalita: kousek od Odolena VodaDěkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lukáš B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 341 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel