Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptávám zhotovení střechy RD - plochá, polystyren, fólie PVC + kačírek


Poptávám: Poptávám zhotovení ploché střechy na RD. Plocha cca 190m2 - obdelník cca 18,44x10x40 m, dva komíny, 2 prostupy pro kabely a několik "beden" s technickou instalací (viz. foto). 

Předpokládaná práce: položit 3 vrstvy polystyrenu (16 cm + klíny od 2cm + 12 cm poslední vrstva). Pokládka musí být na pěnu (lepidlo) - pod tím jsou pohledové trámy a palubky (nelze mechanicky kotvit).
Na polystyren pak geotextilii a PVC fólii. Přijde na to kačírek 5cm (nutno dovařit kačírkovou lištu. Atiky po kratších stranách jsou spádované dovnitř střechy. Jsou už zatepleny a je na nich připravené OSB pro kotvení plechařiny pro navaření PVC. Atika má tloušťku 55 cm. Na dlouhých okrajích bude OSB pro kotvení háků pro okapy. Okapy budou na obou dlouhých stranách vyústěné vždy na obou rozích.
Zároveň poptávám dodělání střechy na garáži - stejný případ jako na RD, ale tady už jsem pokročil svépomocí a máme zavařenou "plochu" a udělané okapy. Nutno doinstlalovat plechařinu a dovařit atiky o délce 6,6 x 10 x 6,6 m (atika do "U"). Atika je 35 cm široká a cca 30 cm vysoká.
Stavba je připravena, parotěsná lepenka je navařena. Stačí přijít a udělat. Jelikož jsem počítal, že to nakonec budeme dělat svépomocí, máme připravenou většinu materiálu (je na dohodě, co s tím).
Připraven je veškerý polystyren vč. spádového; fólie na plochu pod kačírek; fólie na atiky; geotextilie; poplastované plechy; lepící pěna; OSB;
Nutno dodat: okapy, háky, kačírkové lišty, případné jakékoliv chybějící drobnosti (plechařina, přípravky na prostupy apod.).
Dokážu sehnat i pár lidí k ruce. Uvítám, když to někdo udělá celé, ale rovněž uvítám, když klidně jednotlivec pomůže s vařením PVC fólie a dáme to dohromady "svépomocí".
Budu rád, za jakoukoliv pomoc.

V příloze: kladečák, fotografie

Termín: hned, co nejdřív, kdykoliv

Lokalita: Studnice u Vyškova

Děkuji za vaše nabídky.

Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 969816213
Zadána a ověřena 15.02.2019
Uzávěrka nabídek 16.03.2019
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Jihomoravský kraj
Vyškov
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 632 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.