Poptávám zhotovitele půdní vestavby v RD Brně a výměnu krovu

Ukončená 17. 4. 2023 PSČ 615 00 Brno - město Jihomoravský kraj

Popis poptávky #965744367

Poptávám spolehlivou stavební firmu pro výměnu krovu a půdní vestavbu v 3. NP v RD v Brně - Židenicích.

Projekt zahrnuje výměnu krovu, půdní dostavbu čtyř pokojů, chodby, sprchového koutu a záchodu, celkem cca 85 m2. Detailní popis projektu zašlu na vyžádání.

Stavební řízení se blíží ke konci, stavební povolení je očekáváno v dubnu-květnu 2023.

Preferujeme firmu, která bude schopna koordinovat stavební práce i související profese (voda, elektřina, …). Začátek stavby očekáváme 2023.

Pokud máte zájem o tuto stavební zakázku, vyžádejte si podrobnou projektovou dokumentaci emailem.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat emailem (preferováno), v urgentních případech telefonicky. Samozřejmě lze domluvit i osobní prohlídku současného stavu podkroví.
Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Marek Č.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel