Poptávám zřízení dálkového spínání (řízení) elektro kotlů

Ukončená 18. 6. 2019 PSČ neuvedeno Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1246583136

Zřízení dálkového spínání (řízení) elektro kotlůZdrojem tepla v objektu jsou dva odporové elektrokotle Buderus Elocal, každý s výkonem 195 kW, ohřátí voda je ukládána v akumulačních nádržích po dobu nízkého tarifu el. energie (8 hodin denně), po ostatní čas je objekt vytápěn z tepla, uloženého v nádržích.Každý z kotlů má 10 sekcí po 19.5 kW s postupným spínáním sekcí pomocí startérů, které zajištují odstup silových stykačů pro spínání jednotlivých sekcí. Vyjmutím startéru se postup spínání sekcí přeruší a je tím dán okamžitý výkon kotle, podle toho, ze které sekce je startér vyjmut.S ohledem na to, že spouštění kotlů není automatizováno dle venkovní teploty, tak v současné době manuálně správce vyšroubovává startéry a tím „reguluje“ kotle.Vlastníci sice dlouhodobě uvažují o celkové modernizaci kotelny, nicméně s ohledem na finanční možnosti by rádi „dočasně“ provedli nějakou formu automatizace a možnost dálkové „regulace“ odpojováním startérů.S ohledem na stáří kotlů k nim takové řešení neexistuje.Poptáváme proto řešení (projekce včetně dodávky a montáže) řízení prostřednictvím LAN se zapojením venkovních čidel teploty.Prosíme o orientační CN, upřesnění dle prohlídky na místě.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ivan .
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel