Poptáváme agenta - managera

Ukončená
30.07.2014
PSČ neuvedeno Kolín Středočeský kraj

Popis poptávky #1311385634

Poptáváme agenta

Náplň práce
:
Nový hudební projekt dobře známých muzikantů hledá agenta - managera pro kompletní zastupování
v regionu Evropa (později i dále).
Specifikace:
Máme za sebou červnové koncertní miniturné (pět koncertů) a to na tak velkých akcích jako je Votvírák, BasinFireFest nebo třeba Bílá hlína ve Slušovicích.
Zkušenost z těchto pódií nás neustále přesvědčuje, že naše muzika má smysl, protože jako zatím ne moc známá kapela (i když svůj fan klub již máme – jezdí na naše koncerty a třeba na FB se pomalu posouvá ke čtyřem tisícům) většinou zahajujeme před nepočetným publikem – ovšem na konci našeho hraní odcházíme od rozjásaného davu, který se často dožaduje přídavku apod. Následuje potom pokaždé prodej našich CD, triček a třeba i přívěšků a reakce typu = neznal jsem Vás, ale byli jste rozhodně nejlepší kapela festivalu, zařazuji si Vás do playlistu apod.
Tedy, abych více nezdržoval, jsem plně přesvědčen, že Ancient Desire má potenciál k výdělku i pro zatupující firmu (viděno tedy optikou toho, co můžeme nabídnou)…
Termín nástupu:  dle dohody
Další informace:  viz příloha

Děkuji předem za Vaši nabídku.

 

  • att_1311385634_1420849890.pdf

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ondřej V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 941 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel