Poptáváme betonářské práce spojené s výstavbou betonové haly

Ukončená 24. 1. 2019 PSČ neuvedeno Znojmo Jihomoravský kraj

Popis poptávky #1629291921

Hledáme: firmu ze Znojma, Brna či okolí pro zhotovení následujících betonářských prací dle výkresu v rámci výstavby naší betonové haly 40x25m:

- uložení betonové směsi dodané jiným dodavtelem do připraveného a po obvodu volně přístupného výkopu pro základ - hloubka 80 cm, šíře 100cm, délka 130 m

- betonáž obvodových stěn (nutné vlastní bednění dodavatele) - obvodová délka stěn 130m, výška 4m, síla stěny 30cmDoplňující informace (množství, rozměr, materiál, atd.):


- dodavatel použije vlastní bednění Doka, Peri apod.

- zadavatel poptávky zajistí dodání betonu a potřebnou armaturu pro stěny i základTermín realizace: březen - květen 2019Lokalita realizace
: 40 km jižne od Znojma, směr VideňCena:
nabídněte prosímDěkujeme za vaše nabídky.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Ondrej V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 611 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel