Poptáváme copywritera s bohatými zkušenostmi konkrétně v oblasti financí

Ukončená 14. 10. 2016 PSČ 150 00 Praha 5 Praha

Popis poptávky #1471729860

Poptáváme službyPopis zakázky:  Copywriter s bohatými zkušenostmi konkrétně v oblasti financí.

Specifikace:

Máme zájem o vytvoření kvalitních textů (s ohledem na SEO) na nově plánované webové stránky, na kterých bude

umístěna nabídka finančních produktů se zajištěním nemovitostí. Tzn. texty potřebujeme k produktu "Americká hypotéka", a dále jednotlivé stránky s účely využití, tzn. "konsolidace půjček", "refinancování nevýhodných zástav", "rozjezd či rozšíření podnikatelské činnosti", "rekonstrukce nemovitosti", atd.Dále očekáváme na stránku "FAQ" zpracování alespoň cca 10 otázek a odpovědí na nejčastější dotazy, dále stránka "O nás", "Ochrana osobních údajů", atd.

Uvítáme zaslání alespoň jedné NS Vaší práce z oboru financí, a to konkrétně copywritera, kterého konkrétně nám doporučíte, abychom mohli prostudovat styl jeho práce.


Seriózně uvádíme, že jsme současně oslovili více copywriterů. Oslovíme kvalitní nabídky. Samozřejmě bude při výběru rozhodovat i cena. :)


Termín dodání:  dle dohodyDalší informace:

Copywriting - nebankovní americká hypotéka + možnosti využití poskytnutých finančních prostředkůDěkuji předem za Vaši poptávku.


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jan K.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel