Poptáváme dodavatele odpadových kabelů

Zdarma kontaktUkončená 9. 9. 2021 PSČ 272 01 Kladno Středočeský kraj

Popis poptávky #1975132695

- jakékoliv kabely (včetně datových) v jakémkoliv množství
- drcení provádíme suchou cestou (suchý nemastný materiál)
- cena odkupu kabelů (podle druhu) od 3 do 100 Kč / kg
- cena drcení je od 10 Kč bez DPH za kg, dle způsobu vytřídění materiálu, cena třídění je počítaná zvlášť
- Al a Cu kabely se drtí zvlášť, popř. Cu s Al stíněním může obsahovat finálový produkt směsi těchto kovů, nebo je možnost (za příplatek) další dotřídění na třídícím stole do čistoty 96-98%
- produkty, které se expedují v bigbagách (bužírka, kovy a prach) je třeba převzít, v jiném případě platíte za likvidaci odpadu
- bigbag pytle nejsou v ceně
- doprava není v ceně (provoz Kladno)

Ke stanovení přesné prodejní smluvní ceny, upřesněte výše uvedené skutečnosti, zda jde o nabídku odkupu kabelů a jakých (nejlépe foto), nebo o jaký materiál k drcení půjde, jeho množství, zda budete požadovat třídění, popř. dotřiďování (následnou separaci Al stínění), atd. Jsme schopni od Vás odkoupit i granulát Cu.

Termín: kdykoliv

Množství: jakékoliv

Doplňující informace: od 500 kg si zajistíme sami dopravu

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Michal S.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 779 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel