Poptáváme dům 4+1 a více v okolí Brna

Ukončená
14.01.2016
PSČ 60200 Brno Jihomoravský kraj

Popis poptávky #1012448636

Poptávám realitní služby

Služba:  Koupě rodinného domu
Specifikace reality:
Pro našeho klienta hledáme rodinný dům (nejlépe rekonstruovaný) o dispozici 4+1 a více, který stojí na pozemku o min. velikosti 300 m2. Dále si klient žádá informace o stavbě, které by mohl majitel stručně dodat (viz.osnova níže). Prosíme o nabídky. Osnova pro informace o stavu nemovitosti: Střecha - tašky, trámy (kvalita-stáří) Komín - zda splňuje podmínky, pro co je možno použít, v jakém je stavu Stropy - z čeho jsou a jakým způsobem jsou postaveny Zdivo - materiál-stáří Rozvody el, vody, popř. plynu : v jakém jsou stavu a jak jsou staré Odpady : stav-stáří Topení : zdroj topení(kotel el. plyn. stáří....) rozvody k jednotkám topícím a samotné topící jednotky (stav-stáří) Okna : stav-stáří Základy deska - izolace, síla-šířka Též vlhkost domu, terén pozemku, zahrada,orientace dle světových stran, studna atp.

Cena:
 cena domu by měla být max. 1 600 000 Kč
Lokalita
Dům by se měl nacházet v okolí Brna do vzdálenosti 15 km, ideálně severně od Brna. 
Termín realizace:  dle dohody

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Aneta S.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 831 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel