Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptáváme dům 4+1 a více v okolí Brna


Poptávám realitní služby

Služba:  Koupě rodinného domu
Specifikace reality:
Pro našeho klienta hledáme rodinný dům (nejlépe rekonstruovaný) o dispozici 4+1 a více, který stojí na pozemku o min. velikosti 300 m2. Dále si klient žádá informace o stavbě, které by mohl majitel stručně dodat (viz.osnova níže). Prosíme o nabídky. Osnova pro informace o stavu nemovitosti: Střecha - tašky, trámy (kvalita-stáří) Komín - zda splňuje podmínky, pro co je možno použít, v jakém je stavu Stropy - z čeho jsou a jakým způsobem jsou postaveny Zdivo - materiál-stáří Rozvody el, vody, popř. plynu : v jakém jsou stavu a jak jsou staré Odpady : stav-stáří Topení : zdroj topení(kotel el. plyn. stáří....) rozvody k jednotkám topícím a samotné topící jednotky (stav-stáří) Okna : stav-stáří Základy deska - izolace, síla-šířka Též vlhkost domu, terén pozemku, zahrada,orientace dle světových stran, studna atp.

Cena:
 cena domu by měla být max. 1 600 000 Kč
Lokalita
Dům by se měl nacházet v okolí Brna do vzdálenosti 15 km, ideálně severně od Brna. 
Termín realizace:  dle dohody

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 1012448636
Zadána a ověřena 14.01.2016
Uzávěrka nabídek 14.02.2016
Kategorie Reality
Místo realizace Jihomoravský kraj
60200 Brno - město
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 632 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.