Poptáváme instalaci hromosvodu na ploché střeše

Ukončená
02.11.2015
PSČ neuvedeno Brno Jihomoravský kraj

Popis poptávky #609392272

Poptáváme řemeslné práce

Popis prací:  Hromosvod na panelovém domě - viz Přílohy
Specifikace:

Tvar střechy nebude měněn, zůstane původní plochá střecha. Střecha je nyní chráněna hromosvodní kombinovanou mřížovou jímací soustavou, podle dříve platné ČSN 34 1390 čl.137, která nadále na střeše zůstane.Stávající jímací vedení bude pouze na střeše vyměněno za nové.Stávající vodiče budou demontovány a jímací vedení bude instalováno z vodičů ALMGSI 8 mm2 s napojením na stávající svody.Popřípadě budou odstraněny všechny závady vyplývající z poslední pravidelné revize hromosvodu. Dojde k výměně stávajících kotevních prvků vodiče do obvodového zdiva za delší nové kotevní prvky.

Po provedení prací bude provedena kontrola a vystaven protokol o odstranění závad. V protokolu bude uvedeno, že hromosvodní zařízení je opraveno v souladu s dříve platnou  ČSN 34 1390, podle které bylo na domě při jeho stavbě instalováno a chrání budovu před bleskem.
Materiál:
- plášť budovy Kontaktní zateplovací systém: 120 mm, 6 svodů
Investor:  SVJ

Lokalita
:  Bučovice (35 km do Brna)
Termín provedení:  05/2016

Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • Hromosvod.zip
  • Hromosvod.zip

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Otakar H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 756 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel