Poptáváme kancelářské prostory

Zdarma kontaktUkončená 1. 2. 2023 PSČ 155 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1114867659

Poptávám: kancelářské prostory


Hledáme prostory pro nezávislou, samofinancovanou, dobročinnou organizaci v rámci zajištění jejího budoucího chodu a rozvoje.
Naše představa: prostory v rámci Prahy, kancelář klidně i 15 - 20 m2 + min. přístup ke komplet sociálnímu zázemí, nebo i menší byt, alespoň běžná reprezentativnost prostor, Ideálně raději přístup 24/7, ne coworking.
Rádi bychom, aby pronajímatel byl schopen a ochoten zohlednit naše dobročinné a společensky odpovědné směřování v rámci cenových i jiných podmínek ( tzn. např. snížený nájem nebo pouze hrazení nákladů na energie apod. a nebo i zcela zdarma:-)
Čím méně nákladů - tím více zbývá na "to dobré"… Nechceme ničeho "zneužívat" !
Máme již takovou nabídku, ale bohužel zcela mimo Prahu, což je pro nás nereálné… proto dáváme vědět takto.
!!! Recipročně jsme schopni a ochotni vykompenzovat nebo dokonce v mnoha případech i překompenzovat takové Vaše zohlednění v rámci podmínek. Tedy máme možnost, jak Vám případně přinést i finančně více než je např. cena nájmu, apod. Více k tomuto při dalším jednání.

Děkujeme předem za každou nabídku, která znamená podporu a pomoc !

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin S.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel