Poptáváme marketingové služby, Ústí nad Labem

Ukončená
30.03.2017
PSČ 13000 Praha 3 Praha

Popis poptávky #853096551

Poptáváme marketingové služby

Specifikace:
Pro pobočku stabilní cestovní kanceláře hledáme specialistu (firmu či jednotlivce) na Ústecký kraj. Jde nám o marketing na webu, sociální sítě (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, emailing apod), PR články, blogy. Zajímá nás ale i "místní" reklama, zejména přímo ve městě Ústí nad Labem. Hledáme někoho, kdo nám pomůže se dostat tam, kde nás najdou místní.... (ať už na ulici nebo na webu). Někoho, kdo zná Ústí nad Labem...

Lokalita:  
Ústí nad Labem
Termín realizace:  Můžeme se domluvit na dlouhodobé i jednorázové spolupráci.

Další informace
:
V případě zájmu , popište prosím co můžete nabídnout, jak si spolupráci představujete, případně popište vaše zkušenosti nebo se pochlubte s podobnými projekty či výsledky.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lukáš A.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 857 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel