Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptáváme nemovitosti ke zhodnocení - zainvestujeme rekonstrukcePoptáváme reality:

Požadavky: Máme zájem o nemovitost, která by splňovala tyto naše požadavky.
- Nabízíme spolupráci při celkové rekonstrukci vlastněné nemovitosti a to i v případě, že v současné době vlastník nemá dostatek finančních prostředků k provedení nutné rekonstrukce.
- Naše společnost Vám nabízí provedení kompletní rekonstrukce domu (střech, fasády, zateplení, stoupačky, interiéry domů, rekonstrukce či zřízení výtahu, apod.), a to v případě, že nám bude ze strany vlastníka poskytnut odpovídající půdní prostor na domě, k provedení výstavby bytů, a to formou nástavby či vestavby. V případě realizace tak dojde k zlepšení životních podmínek a dojde k podstatnému zhodnocení stávající nemovitosti, a to i bez finanční účasti vlastníka.
- Nabídněte nezávazně svůj půdní prostor nebo i rovnou střechu ve Vašem domě a my Vám v závislosti na tom učiníme nabídku rozsahu rekonstrukčních prací.
- Za seriózní informaci a zprostředkování poskytneme též zajímavou finanční odměnu.
- Naše společnost je připravena být nápomocna v řešení i všech právních záležitostí či v odstraňovaní právních překážek váznoucích na nemovitosti, které by bránily realizaci rekonstrukce domu námi navrženým způsobem (např. váznoucí dluhy, exekuce, zajišťovací zástavní práva, věcná práva a pod.).

Lokalita: Naše společnost preferuje tyto městské části Prahy: 1, 2, 3, 4, 5, 6 a 10

Další informace: Naše společnost se dlouhodobě zabývá výstavbou bytů v půdních prostorách i na rovných střechách domů v Praze.
- Detailnější informace naleznete na našich webových stránkách, včetně již realizovaných posledních staveb.
- Naše společnost podniká bez úvěrů a bez cizího kapitálu.
- V případě, že Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, rádi Vám věnujeme svůj čas k projednání Vaší nabídky.

Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 577725124
Zadána a ověřena 21.01.2013
Uzávěrka nabídek 22.07.2013
Kategorie Reality
Místo realizace Praha
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.
Kontakt na poptávajícího se zobrazí ihned po přesměrování na platební bránu GoPay a úspěšné platbě, v ceně je DPH.


… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 522 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.