Poptáváme nemovitosti ke zhodnocení - zainvestujeme rekonstrukce

Ukončená
21.01.2013
PSČ 17000 Praha Praha

Popis poptávky #577725124


Poptáváme reality:

Požadavky: Máme zájem o nemovitost, která by splňovala tyto naše požadavky.
- Nabízíme spolupráci při celkové rekonstrukci vlastněné nemovitosti a to i v případě, že v současné době vlastník nemá dostatek finančních prostředků k provedení nutné rekonstrukce.
- Naše společnost Vám nabízí provedení kompletní rekonstrukce domu (střech, fasády, zateplení, stoupačky, interiéry domů, rekonstrukce či zřízení výtahu, apod.), a to v případě, že nám bude ze strany vlastníka poskytnut odpovídající půdní prostor na domě, k provedení výstavby bytů, a to formou nástavby či vestavby. V případě realizace tak dojde k zlepšení životních podmínek a dojde k podstatnému zhodnocení stávající nemovitosti, a to i bez finanční účasti vlastníka.
- Nabídněte nezávazně svůj půdní prostor nebo i rovnou střechu ve Vašem domě a my Vám v závislosti na tom učiníme nabídku rozsahu rekonstrukčních prací.
- Za seriózní informaci a zprostředkování poskytneme též zajímavou finanční odměnu.
- Naše společnost je připravena být nápomocna v řešení i všech právních záležitostí či v odstraňovaní právních překážek váznoucích na nemovitosti, které by bránily realizaci rekonstrukce domu námi navrženým způsobem (např. váznoucí dluhy, exekuce, zajišťovací zástavní práva, věcná práva a pod.).

Lokalita: Naše společnost preferuje tyto městské části Prahy: 1, 2, 3, 4, 5, 6 a 10

Další informace: Naše společnost se dlouhodobě zabývá výstavbou bytů v půdních prostorách i na rovných střechách domů v Praze.
- Detailnější informace naleznete na našich webových stránkách, včetně již realizovaných posledních staveb.
- Naše společnost podniká bez úvěrů a bez cizího kapitálu.
- V případě, že Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, rádi Vám věnujeme svůj čas k projednání Vaší nabídky.

  • Poptávka pro realitní kancelář I (2).pdf

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Miroslav R.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel