Poptáváme provádění běžné údržby bytového domu

Ukončená
26.09.2019
PSČ neuvedeno Olomouc Olomoucký kraj

Popis poptávky #206107157

Hledáme: dodavatele prací pro provádění běžné údržby a odstraňování havarijních stavů pro bytový dům v Olomouci v profesích instalatér (vodo, topo, plyn), elektrikář, stolař, zedník, klempíř-pokrývač, zámečník.
Další informace:
• Předpokládaný termín zahájení spolupráce je listopad 2019.
• Objednatel neposkytuje zálohy. Splatnost faktur navrhne potencionální dodavatel.
• Vyúčtování prací bude prováděno na základě faktur, které budou vygenerovány systémem společnost objednatele u všech prováděných činností.
• Práce prováděné v uvedených profesích budou účtovány v hodinové zúčtovací sazbě ( HZS ) bez DPH, účtování prací dle HZS je stanoveno za každou započatou půlhodinu. Doprava zaměstnanců a materiálů na pracoviště a zpět a veškeré režijní náklady dodavatele jsou součástí HZS.
• Držení pohotovosti a odstraňování havarijních stavů požadujeme v profesích instalatér (vodo, topo, plyn) a elektrikář.
• Dodavatel zajistí nástup příslušného řemeslníka na odstranění havárie (závady) do 120 minut od nahlášení havarijního stavu dodavateli dispečinkem havarijní služby (HS), objednatele. Dodavatel je povinen telefonicky oznámit na dispečink HS příjezd na místo vzniku havarijní situace a aktualizovat specifikaci havárie. Bezprostředně po ukončení prací na havarijní situaci je dodavatel povinen nahlásit stav řešení havárie (odstraněn, zajištěn). V případě situace „havárie zajištěna“ oznámí dodavatel předpokládanou cenu následné opravy po havárii. Na následnou opravu vystaví objednatel objednávku. • Požadujeme, aby dodavatel byl plátce DPH.
• Domácí pohotovost pro zajištění havarijní služby bude držena:
• v pracovních dnech – v době od 15,30 do 7,00 hodin následujícího dne
• ve dnech pracovního volna a pracovního klidu - nepřetržitě po dobu 24 hodin

V případě Vašeho zájmu o spolupráci nám sdělte:
• Název firmy
• Jméno kontaktní osoby, tel. číslo, e-mail •
Váš návrh hodinové zúčtovací sazby v Kč bez DPH pro provádění běžné údržby v jednotlivých profesích
• Váš návrh hodinové zúčtovací sazby v Kč bez DPH pro odstraňování havarijních stavů pro profese instalatér (vodo, topo, plyn) a elektrikář
• Měsíční cena za držení pohotovosti v uvedených profesích
• Návrh splatnosti faktur
Požadavky na bližší informace k realizaci zakázek směřujte na e-mail 

Množství/materiál/rozměr/cena: jedná se o bytový dům se 16-ti byty

Termín: Předpokládaný termín zahájení spolupráce je listopad 2019

Lokalita: Olomouc

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Eva O.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 764 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel