Poptáváme reality - VÝHODNÁ INVESTICE

Ukončená
21.01.2013
PSČ 17000 Praha Praha

Popis poptávky #290782609


Poptáváme reality:

Služba:
koupě

Další informace:
Je Váš nemovitý majetek ohrožen exekucí, zatížen dluhy a hrozí Vám nedobrovolný a nevýhodný prodej Vaší nemovitosti,  či nemáte dostatek finančních prostředků na opravu své nemovitosti či máte problémové nájemce a potřebujete ji prodat, popř. chcete svou nemovitost jen výhodněji prodat bez placení vysokých provizí, učiňte pak nezávaznou nabídku naší společnosti  na odkup Vaší nemovitosti.

Naše společnost není  zprostředkovatelem prodeje,  ale Vaši nemovitost koupí přímo, a to  za nejvyšší možnou cenu.  Naše společnost nekupuje na úvěr,  ale za hotové finanční prostředky a zajišťuje  též na své náklady kompletní právní servis spojený s převodem vlastnictví nemovitostí.

Pokud Vás  naše nabídka osloví, jsme připraveni s Vámi  věc  v co nejkratší době projednat a  učinit Vám závaznou nabídku.

 

 

 

  • Vážení vlastníci 2.doc

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Miroslav R.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel