Poptáváme rekonstrukci a dostavbu chalupy a stáje

Ukončená
14.01.2020
PSČ 39001 Tábor Jihočeský kraj

Popis poptávky #1610721120

Poptáváme: pro rekonstrukci chalupy v Jižních Čechách hledáme řemeslníka nebo firmu, který by se ujal všch následujících prací, nebo jen části z nich:
- oprava věnce v podkroví chalupy a oprava komína (poškozená horní část, komín je nepoužívaný, ale chceme jej začít používat)
- vestavba podkroví, dřevo, sádrokarton, podle uvážení, včetně izolace a dvou střešních oken. Jedná se o dvě místnosti, cca 20 a 12 metrů
- oprava hroutící se klenby ve stáji, jsou tam tři oblouky a krajní se hroutí vlivem poškození vnější zdi, oprava této zdi. Použitý materiál - kámen, cihla
- menší oprava klenby ve sklepě, vlivem sucha sesychá a drolí se výplň, vypadlo pár kamenů
- nahození omítky v kuchyni, podlaha a dlažba v kuchyni
- elektrikářské práce, zavedení elektřiny do podkroví a do stáje, výměna pojistkové skříně, instalace vypínačů a zásuvek v kuchyni

Množství/materiál/rozměr/cena - nedokážeme odhadnout, je třeba vidět

Termín: ideálně jaro/léto 2020

Lokalita: Táborsko

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub S.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 813 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel