Poptáváme rekonstrukci bytu - Chomutov

Ukončená
28.01.2020
PSČ 43001 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #825319790

Poptávám: 1.etapa rekonstrukce bytové jednotky v Chomutově, 4+1 plocha cca 80m2

Popis: v 1.etapě je zahrnuto: demontáž a přesun demontovaného materiálu a zařízení z třetího patra do přistaveného kontejneru* před domem: dřevěné skříně na chodbě, dřevěné spíže v kuchyni, původní kuchyňské linky**, dveřní stěny oddělující prostor mezi kuchyní a chodbou, staré vany, umyvadla a WC, 4x dveří v pokojích, drobných doplňků (poličky), lina v celém bytě, 5x garnýží, 4x prahů. Dále oškrábání starých nátěrů vč. demontáže tapet v některých pokojích (odhad 57m2), oškrábání starých nátěrů na stropech vč. demontáže stropnic v některých pokojích (odhad 72m2). Úklid a přesun zbylého odpadu vzniklého při demontážích a škrábání z třetího patra do přistaveného kontejneru*.

*přistavený kontejner - kontejner bude objednán na konkrétní den a čas
**kuchyňskou linku demontovat z nejvyšší opatrností z důvodu zpětného použití

Lokalita: Chomutov

Termín: 01/2020

Doplňující informace: Pozn.: jedná se o panelový dům s výtahem. Požaduji maximální opatrnost při demontáž, aby nedošlo k poškození jiných částí. K dispozici mám video, které mohu zaslat pro upřesnění Vaší nabídky.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 892 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel