Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies

Popis poptávky

Poptáváme rekonstrukci domu


Poptávám: Rekonstrukce domu

Popis:
Rekonstrukce domu zahrnuje:

1. zvednutí starého trámového stropu ve třech místnostech, cca 45 m2 (kuchyň, dětský pokoj, koupelna, chodba). Trámy jsou ze spodu odkryty, z vrchu desky a cihly s lehkým potěrem. Pokud to půjde použít stávající trámy, které by se měli zvednout nad vazný trám (teď jsou pod ním).

2. izolace půdy chytrou pěnou, foukanou izolací nebo minerální vatou. Jedná se o starou trámovou podlahu. Výška izolace cca 30 cm. Plocha půdy je cca 100 m2. Zajímá mě životnost izolace, odolnost proti vlhkosti, izolační schopnosti, cena atd. Pokud možno s čerpáním dotací.

3. nová podlaha na půdě, zvednutí nad trámy podlahy cca 10 cm pro vyšší výšku izolace (např. trámky 10x6 cm). Kročejová izolace a například dvakrát OSB desky, ale záleží na nabídce. Půda bude časem sloužit jako herna

4. Nová fasáda se zateplením, šedý polystyren tloušťky cca 20 cm (kvůli venkovním roletám). Plocha cca 2x55 m2 i s okny (předek a zadek, řádová zástavba). Odolná fasádní barevna omítka se zárukou (silikátová, silikonová atd.). Pokud možno s čerpáním dotací. Velikost domu je šířka 12,5 m, výška cca 5,2 m, hloubka 9,5m.

5. Venkovní podomítkové rolety na 7 oken. Pod roletou bude cca 5 cm polystyrenu, na roletě cca 1 cm. Ovládání ručně, popřípadě nabídněte i elektrické.
Pokud možno s čerpáním dotací.
Velikost oken:
š 205 x v 127 cm, 3 ks
š 155 x v 127 cm, 2 ks
š 205 x v 76 cm, 2 ks

6. V prvním patře podlahové teplovodní vytápění.
vetšinou trámové podlahy, někde beton. Plynový kotel bude ve sklepe. 4 okruhy, každý po 16m2, 1 okruh koupelna 5,5 m2. Chodba 6 m2, asi jen na trubky do pokojů.
Celkem podlahové plochy cca 76 m2
Rozdělovač na chodbě, uprostřed domu.
Možná skladba podlahy:
Trámy, desky, kročejová izolace, systémová deska s izolaci, lehčený beton 5 cm, líno nebo vinil.
Ovládaní každé místnosti zvlášť pomoci termostatu, pc nebo mobilu, popřípadě jinak.
Tepelné ztráty celého domu budou po zaizolováni cca 10 kW. Vytápění se řeší jen v prvním patře. V budoucnu se rozšíří i na přízemí. Musí s tím být počítáno.

7. Rozvody vody a odpadů v prvním patře. Napojení na studnu i obecní rozvod vody. Rozvod do koupelny (pračka, sušička), WC a kuchyně.

8. Nová koupelna s rozměry 2,5 m x 2,1 m. Záchod bude stavebně oddělen. Vana se zástěnou, umyvadlo. Návrh a realizace.

9. Nové omítky
Zřejmě bude potřeba oškrabat staré omítky a nahodit nové. Cca 170 m2 omítek. Některé místa lze bez škrábání natáhnout lepidlem a novou omítkou, popřípadě použít sádrokarton.

10. Nové sádrokartonové podhledy ve všech místnostech, cca 80 m2 . V koupelně odolné proti vlhkosti. Asi 7 místností.

11. Nové dveře včetně zárubní a montáže.
Celkem 8 ks. Jedny posuvné délky 100 cm s prosklením a se zamykání (vnitřní, ale vstupní do bytu), 1 x 60 cm s izolací (dveře na půdu), 1 x 60 cm s malým prosklením , 2 x 70 cm s prosklením, 3 x 80 cm s prosklením. Barva všech dveří imitace dřeva.

12. Recirkulace vzduchu
Na centrální asi nebude místo, ale třeba se pletu (výška stropu 2,4 m) . Pak zbývá lokální recirkulace. Ta by mohla být ve třech místnostech, ale problém může být kondenzát a hlučnost z venku.

13. Projekt pro dotace
Projekt na zateplení fasády a podlahy na půdě pro možnost čerpání dotací. Do projektu zahrnout i venkovní rolety na okna, které mají koeficient prostupu tepla 1,3, celkem 17 m2 oken. Venkovní zdi z cihel, šířka 45 cm plus 5 cm omítek. Plánováno 20 cm šedého polystyrenu, plocha cca 110 m2. Podlaha na půdě trámová bez izolace, cca 100 m2. Plánováno 30 cm izolace. Dům je v řadové zástavbě.

14. Bourací práce
Všechny podlahy (desky s hřebíky), futra dveří 8 ks, zdi atd.


Doplňující informace:

Prosím o nabídnutí prací s popisem činností (způsobu realizace), rozpisu potřebného materiálu, možného termínu realizace, celkové ceny, záruk atd. Pokud možno tam kde to jde a má smysl s použitím dotací.

Termín realizace: rok 2019

Lokalita realizace:
Olomoucký kraj, Buk u Přerova

Případné doplňující informace na emailu. Děkuji za vaše nabídky.

Detaily poptávky


Stav poptávky Ukončená
Číslo poptávky 96456175
Zadána a ověřena 31.01.2019
Uzávěrka nabídek 28.02.2019
Kategorie Stavebnictví
Místo realizace Olomoucký kraj
Přerov
Rozpočet nabídněte

Kontakt na poptávajícíhoRegistrace nic nestojí, bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů

Férový přístup již od 24Kč za kontakt, máte-li zájem o konkrétní zakázku

Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně

Jen po přihlášení Řemeslníka \ Firmy je možné získat přístup ke kontaktům na poptávající (telefon, email, přílohy). Přihlašovací údaje získáte po registrace Řemeslníka \ Firmy, která je zdarma.

… at’ získáte tuto zakázku!

Nebo vybrat výhodnější tarif


Co získám zakoupením tarifu?


Přístup ke kontaktům poptávajících ze všech vybranýh kategorií

Poptávky zasílány přímo na váš email s kontakty na poptávající

Zdarma partnerství "Top Partner" na portále Katalog Řemesel v ceně od 3 000 Kč

Zaktivujeme tarif pro přístup ke kontaktům poptávajících ihned po úspěšné online platbě.

Chcete to jen vyzkoušet? Registrace firmy zdarma


Registrace firmy jako dodavatele je zcela zdarma a budete mít přehled o zakázkách z vašeho oboru a regionu. Pokud chcete dostávat poptávky i s kontakty, je třeba mít aktivní tarif nebo můžete získat férový přístup již od 24Kč za kontakt na poptávajícího , máte-li zájem o konkrétní zakázku. Neplatíte žádné provize z uzavřených obchodů.

Výhody pro poptávající


Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze

Výhody pro řemeslníci a firmy


Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 632 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...

Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.