Poptáváme rekonstrukci domu

Ukončená 31. 1. 2019 PSČ neuvedeno Přerov Olomoucký kraj

Popis poptávky #96456175

Poptávám: Rekonstrukce domuPopis:

Rekonstrukce domu zahrnuje:1. zvednutí starého trámového stropu ve třech místnostech, cca 45 m2 (kuchyň, dětský pokoj, koupelna, chodba). Trámy jsou ze spodu odkryty, z vrchu desky a cihly s lehkým potěrem. Pokud to půjde použít stávající trámy, které by se měli zvednout nad vazný trám (teď jsou pod ním).2. izolace půdy chytrou pěnou, foukanou izolací nebo minerální vatou. Jedná se o starou trámovou podlahu. Výška izolace cca 30 cm. Plocha půdy je cca 100 m2. Zajímá mě životnost izolace, odolnost proti vlhkosti, izolační schopnosti, cena atd. Pokud možno s čerpáním dotací.3. nová podlaha na půdě, zvednutí nad trámy podlahy cca 10 cm pro vyšší výšku izolace (např. trámky 10x6 cm). Kročejová izolace a například dvakrát OSB desky, ale záleží na nabídce. Půda bude časem sloužit jako herna4. Nová fasáda se zateplením, šedý polystyren tloušťky cca 20 cm (kvůli venkovním roletám). Plocha cca 2x55 m2 i s okny (předek a zadek, řádová zástavba). Odolná fasádní barevna omítka se zárukou (silikátová, silikonová atd.). Pokud možno s čerpáním dotací. Velikost domu je šířka 12,5 m, výška cca 5,2 m, hloubka 9,5m.5. Venkovní podomítkové rolety na 7 oken. Pod roletou bude cca 5 cm polystyrenu, na roletě cca 1 cm. Ovládání ručně, popřípadě nabídněte i elektrické.

Pokud možno s čerpáním dotací.

Velikost oken:

š 205 x v 127 cm, 3 ks

š 155 x v 127 cm, 2 ks

š 205 x v 76 cm, 2 ks6. V prvním patře podlahové teplovodní vytápění.

vetšinou trámové podlahy, někde beton. Plynový kotel bude ve sklepe. 4 okruhy, každý po 16m2, 1 okruh koupelna 5,5 m2. Chodba 6 m2, asi jen na trubky do pokojů.

Celkem podlahové plochy cca 76 m2

Rozdělovač na chodbě, uprostřed domu.

Možná skladba podlahy:

Trámy, desky, kročejová izolace, systémová deska s izolaci, lehčený beton 5 cm, líno nebo vinil.

Ovládaní každé místnosti zvlášť pomoci termostatu, pc nebo mobilu, popřípadě jinak.

Tepelné ztráty celého domu budou po zaizolováni cca 10 kW. Vytápění se řeší jen v prvním patře. V budoucnu se rozšíří i na přízemí. Musí s tím být počítáno.7. Rozvody vody a odpadů v prvním patře. Napojení na studnu i obecní rozvod vody. Rozvod do koupelny (pračka, sušička), WC a kuchyně.8. Nová koupelna s rozměry 2,5 m x 2,1 m. Záchod bude stavebně oddělen. Vana se zástěnou, umyvadlo. Návrh a realizace.9. Nové omítky

Zřejmě bude potřeba oškrabat staré omítky a nahodit nové. Cca 170 m2 omítek. Některé místa lze bez škrábání natáhnout lepidlem a novou omítkou, popřípadě použít sádrokarton.10. Nové sádrokartonové podhledy ve všech místnostech, cca 80 m2 . V koupelně odolné proti vlhkosti. Asi 7 místností.11. Nové dveře včetně zárubní a montáže.

Celkem 8 ks. Jedny posuvné délky 100 cm s prosklením a se zamykání (vnitřní, ale vstupní do bytu), 1 x 60 cm s izolací (dveře na půdu), 1 x 60 cm s malým prosklením , 2 x 70 cm s prosklením, 3 x 80 cm s prosklením. Barva všech dveří imitace dřeva.12. Recirkulace vzduchu

Na centrální asi nebude místo, ale třeba se pletu (výška stropu 2,4 m) . Pak zbývá lokální recirkulace. Ta by mohla být ve třech místnostech, ale problém může být kondenzát a hlučnost z venku.13. Projekt pro dotace

Projekt na zateplení fasády a podlahy na půdě pro možnost čerpání dotací. Do projektu zahrnout i venkovní rolety na okna, které mají koeficient prostupu tepla 1,3, celkem 17 m2 oken. Venkovní zdi z cihel, šířka 45 cm plus 5 cm omítek. Plánováno 20 cm šedého polystyrenu, plocha cca 110 m2. Podlaha na půdě trámová bez izolace, cca 100 m2. Plánováno 30 cm izolace. Dům je v řadové zástavbě.14. Bourací práce

Všechny podlahy (desky s hřebíky), futra dveří 8 ks, zdi atd.

Doplňující informace:


Prosím o nabídnutí prací s popisem činností (způsobu realizace), rozpisu potřebného materiálu, možného termínu realizace, celkové ceny, záruk atd. Pokud možno tam kde to jde a má smysl s použitím dotací.Termín realizace: rok 2019Lokalita realizace:
Olomoucký kraj, Buk u PřerovaPřípadné doplňující informace na emailu. Děkuji za vaše nabídky.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lubomír O.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 456 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel