Poptáváme rekonstrukci zámkové dlažby, komunikace ke garáži

Ukončená
10.10.2017
PSČ 25225 Jinočany Středočeský kraj

Popis poptávky #434762648

Poptáváme stavební práce

Popis prací:
Poptáváme zednickou nebo stavební firmu na rekonstrukci příjezdové komunikace. Jedná se o propadlou zámkovou dlažbu a rozdrcené odtokové žlaby vlivem celkem frekventovaného vjezdu a výjezdu osobních automobilů do garáže z mírného svahu do podzemní garáže - náhled viz Příloha.
Platba na fakturu do jednoho měsíce od předání díla (nutno vystavit fakturu na SVJ), záruka za odvedenou práci. Zakázka je podmíněna písemným (elektronicky, nebo poštou) cenovým návrhem s rozpisem cen za práci, materiál, dopravu a odsouhlasením SVJ.
Požadujeme následující činnosti:
výměna cca 6 m odtokového žlabu (betonový + železný rošt) - hloubka 25 cm, šířka 20 cm před vjezdem do garáže, rozebrání zámkové dlažby 3,5 x 6 m, zpevnění (zhutnění) podkladu pod propadlou zámkovou dlažbou a její opětovné položení, výměna 6 ks zahradních obrubníků zapuštěných do země, nakonec vybetonování spár mezi zámkovou dlažbou a stěnou. 
Plocha celkem:
-
cca 25 - 30 m2
Odhadovaná cena:  cca 55.000 Kč

Lokalita:  Jinočany u Prahy
Termín realizace:  Je možný ihned nebo dle možností firmy.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • 2017-07-19 14.53.07.jpg
  • 2017-07-19 14.53.33.jpg
  • 2017-07-19 14.53.14.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Radek Alexander (.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 756 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel