Poptáváme řemeslníky pro sádrokartonářské práce v Bavorsku

Ukončená 28. 6. 2017 PSČ neuvedeno Praha Praha

Popis poptávky #246087213

Poptáváme stavební práce

Popis:

Sádrokartonářské práce v Bavorsku a jeho blízkém okolí Realizace prací na české/slovenské živnostenské listy pro finančně velice stabilní bavorskou firmu. Podepsání zakázky o zhotovení, práce dle předem oboustranně odsouhlaseného listu výměr (LV). LV je přílohou a součástí uzavřené smlouvy. Historický průměrný výdělek za posledních 7 let nejméně 15,-€/hod (přepočet z výkonů). Požadované pracovní nasazení: Po-Pá, Po-Čt, Po-Pá, Po-Čt atd. Ideální je pracovní skupina složená ze 4 osob ( osazenstvo jednoho osobního automobilu ). Zašlete Vaše možné reference ve směru realizovaných staveb. Reálná možnost dlouhodobé a dlouholeté budoucí spolupráce. Německý jazyk, byť částečný, vítán, není však podmínkou. Ostatní detaily budou následovat v momentu projevení Vašeho zájmu. Nástup možný ihned po vyřízení potřebných formalit v ČR, nebo SK. Co všechno budete potřebovat Vám sdělíme obratem.

Děkuji předem za Váš zájem.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

J R.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?