Poptáváme šicí dílnu na Moravě pro šití kabelek, měsíčně cca 50 – 300 kusů

Platná 22. 9. 2021 PSČ 720 00 Ostrava Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #466776374

Pro naši ostravskou kabelkovou dílnu s dlouholetou tradicí hledáme spolupracující firmu, které bychom mohli pravidelně předávat část našich produktů k ušití – měsíčně cca 50 – 300 kusů. Ideálně do 120 – 150 km od Ostravy.

Produkty dostanete v balíčkách – nastříhané a podlepené dílce, které jen sešijete. Ušité kabelky pak jen poskládáte do našich krabic, svoz zajistíme sami.

Podmínkou jsou průmyslové šicí stroje, které zvládnou prošít střední a těžké materiály. Nejprve budete šít jednodušší střihy, poté komplexnější produkty.

Všechno vám ukážeme a švadlenky zaškolíme.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Darina E.
firemní poptávka

Čeká na lepší nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?