Poptáváme technické zabezpečení instalací

Ukončená
10.03.2015
PSČ neuvedeno Praha Praha

Popis poptávky #884041958

Poptáváme servis výpočetní techniky

Specifikace:  Technické zabezpečení instalací 

Naše společnost vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele technického zabezpečení instalací hardware pro pokladní systém Cash OnLine s možností zařazení vaší firmy do resellerského programu s provizí až 30%.

Požadavky

  • Zkušenosti s konfigurací routerů a počítačových sítí (NAT, DynDNS, DHCP, TCP/IP)
  • Zkušenosti s uživatelskou konfigurací OS Windows/Android/iOS/MacOS-X (nastavení schémat napájení, instalace aplikací, instalace ovladačů periferií)
  • Profesionální a slušné vystupování vůči klientům
  • Schopnost řešení základních technických problémů na straně hardware i OS
  • Vlastní automobil a řidičské oprávnění

Nabízíme

  • Zajištění zakázek na instalaci a následný servis pokladních terminálů ve vašem regionu
  • Možnost zařazení do distribučního kanálu a provizního systému 10-30% na prodej našeho systému Cash OnLine (vyžaduje zaškolení)
  • Umožnění dodávek hardware z vašich dodavatelských kanálů
  • Možnost zajišťování poimplementační podpory našim zákazníkům (vyžaduje zaškolení) s provizí až 70%

 

Další informace

V případě zájmu zašlete krátký popis vaší firmy a lokalitu, ve které působíte na uvedenoui e-mailovou adresu. Do e-mailu uveďtte, zda budete mít zájem o zařazení do resellerského programu a poskytování poimplementační podpory pro sjednání termínu zaškolení. 
Více informací na uvedeném tel. čísle.

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lucie Č.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 892 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel