Poptáváme výběrové řízení na bezpečnostní a úklidové služby

Ukončená
04.12.2015
PSČ neuvedeno Brno - město Jihomoravský kraj

Popis poptávky #2052213299

Poptáváme zakázky

Poptáváme:  
Výběrové řízení na bezpečnostní a úklidové služby
Specifikace:
Detailní popis: Vypisujete výběrové řízení na dodavatele bezpečnostních či úklidových služeb? Hledáte profesionalitu
v bezpečnostních a úklidových službách? Máte zájem o bezplatnou kalkulaci? Budete vědět na čem jste a dokážete lépe vyhodnotit stávající situaci. Nabízíme kvalitní a zodpovědný přístup.

Lokalita:  Morava
Termín nástupu/ zahájení:  2015 / 2016

Další informace:
Jsme připraveni střežit: průmyslové objekty, logistické areály, administrativní budovy .... Fyzická ostraha areálů s pochůzkovou činností, kontrola pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, recepční činnost .... Vše zajištěno profesionálně proškolenými zaměstnanci.
Ostraha objektu prováděna kvalitně - chrání Vaše peníze
Reference:  viz Příloha

Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • LETÁK_SCSGROUP-email.jpg
  • 4f5e14b64a9298c34a270000.png

Kontakt na poptávajícího a přílohy

David S.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 857 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel