Poptáváme zprostředkování prodeje domu

Ukončená
14.05.2013
PSČ neuvedeno Hradec Králové Královéhradecký kraj

Popis poptávky #1392090413

Poptáváme realitní služby:

Služba:  prodej rodinného domu
Specifikace reality:  Dům skládá ze dvou bytových jednotek, 3+1 a 2+1. V přízemní bytové jednotce je kuchyň, vybavena novou, rohovou kuchyňskou linkou. Dále jsou zde 3 pokoje a koupelna s WC, obložena keramickými obklady. V prvním patře se nachází bytová jednotka 2+1 se samostatným vchodem. Jedná se o podkroví se šikmými stropy, obloženými sádrokartonem, s izolací z minerální vaty. Je zde vlastní koupelna, WC a kuchyň, vybavená kuchyňskou linkou. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - výměna původních oken za plastová - nová elektroinstalace, - rozvod ústřední vytápění, provedený v mědi - nová střecha - podlahy jsou provedeny z plovoucích podlah a keramické dlažby - dům je napojen na obecní vodovod a odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizace. Na obdélníkovém pozemku 17x70, se nachází dále vlastní studna, prádelna, dílna, garáž a suché WC. Budova je vytápěna plynovým kotlem, s možností instalace krbových kamen na tuhá paliva. Dům i s pozemkem je v osobním vlastnictví.
Lokalita:  obec Holohlavy, okr. Hradec Králové
Prodejní cena:  2 500 000,- Kč

Další informace
:  prosím o kontaktování hlavně emailem, v zaměstnání nemám moc času na telefony


  • Dům 1.JPG
  • Fotografie-0223.jpg
  • Dům 4 – kopie.JPG

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Naďa H.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 836 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel