Poptávka dílčí rekonstrukce bytu sádrokartonářské práce a posunutí radiátoru v Praze na Vinohradech

Ukončená 21. 8. 2021 PSČ 130 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1273889010

Do bytu v Praze na Vinohradech poptávám dílčí rekonstrukci s realizací ideálně během září, nejpozději do konce října 2021.

Primárně se jedná o následující sádrokartonářské práce:

1. Rozdělení velkého pokoje na dva menší pokoje sádrokartonovou příčkou o rozměrech cca. 280 cm x 250 cm. Pokoj je nyní pouze přepažen zásuvnou stěnou z koženky.

2. Zakrytí děr v sádrokartonových příčkách (stropy a stěny v 4 pokojích a na chodbě), které vzniknou v důsledku zavedení nových rozvodů elektřiny a nové roury k digestoři k ostrůvkové digestoři v kuchyni (doposud řešena cirkulačně). Délka roury cca. 3,5 m. Elektrikář skončí práce 9. září 2021.

3. Opravu poškození/skvrny sádrokartonu v rohu na stropě v koupelně po průtoku vody světlíkem. Rozměr skvrny k odstranění je cca. 30 cm x 15 cm.

4. Schování do sádrokartonu odvodové trubice z klimatizace, nyní vedena v listě po sádrokartonu. Délka cca. 2 m.

Dále pokud nabízíte poptávám i následující topenářské a instalatérské práce pokud je také nabízíte:

1. Posunutí radiátoru topení v přepažovaném pokoji o cca. 5-10 cm, aby jeho hlavice nezasahovala do nově budované sádrokartonové příčky.

2. Odmontování menšího radiátoru v komoře (aby nepřekážel novým vestavěným skříním) a zaslepení vývodu topení.

3. Namontování odmontovaného radiátoru (případně namontování nově koupeného radiátoru) do jednoho z pokojů vzniklých přepažením stávajícího velkého pokoje sádrokartonovou příčkou (viz výše). Radiátor bude napojen krátkou trubkou na stávající topení, neboť bude namontován hned vedle existujícího radiátoru (který bude kousek posouván, viz výše) za/vedle nově zbudovanou sádrokartonovou příčku dělící velký pokoj na dva menší.

4. Výměna stávajícího umyvadla na desce v koupelně za větší dvou-umyvadlo s dvěma vodovodními bateriemi (deska pod umyvadlem zůstane stejná). Kvůli existujícímu řešení koupelny bude mít dvou-umyvadlo pouze jeden sifon/odtok, stejný jako stávající jedno-umyvadlo.

částečné fotky stávajícího stavu

Cena dohodou, pokud možno prosím o hrubý odhad ceny realizace.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Oldřich B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel