Poptávka obalů na hotová jídla

Ukončená 8. 11. 2019 PSČ 431 11 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #514510574

Poptávám: zavedená restaurace s pizzerií poptává výrobce/dodavatele obalů na hotová jídla – papírové krabice na pizzu – na krabice by měla být možnost tisknout reklamu např. jídelníček atd., dále jednorázové papírové, popř. polystyrenové nebo plastové obaly na hotová jídla, obal by měl mít schopnost po omezenou dobu udržet teplotu jídla, samozřejmě ekologicky nezávadný a splňovat všechny legislativní požadavky.

Dále poptávám dózy na jídlo na opakované použití, materiál a zpracování nechám na výrobci.

Prosím ceny, podmínky dodání a dopravy, případné množstevní slevy atd., v případě spokojenosti možnost dlouhodobého obchodního vztahu.Termín: 2-3 týdnyLokalita: Duchcov

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jaroslav .
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 242 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?