Poptávka řemeslné firmy - servisní zástupce veliké české pojišťovny

Zdarma kontaktUkončená 14. 4. 2023 PSČ 360 01 Karlovy Vary Karlovarský kraj

Popis poptávky #624430329

Dobrý den,

Servisní zástupce veliké české pojišťovny aktuálně poptává společnost v oblasti poskytování řemeslných služeb.
Pro tuto pojišťovnu zajišťuje přímou likvidaci pojistných událostí formou poskytnutí řemeslných prací pro koncového klienta.

V rámci této činnosti bychom rádi navázali spolupráci s firmou, která by mohla poskytovat řemeslné služby u klientů v rámci Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje. Rozsah prací v rámci každého případu může být velice různý – od drobných oprav až po kompletní rekonstrukce celého objektu. Cílem naší společnosti je spolupracovat s firmami, které mohou vykonávat práce všeho druhu, tedy od sklenářských a malířských prací, přes instalatérské a topenářské práce až po pokrývačské a klempířské práce a to ideálně v rámci všech zmíněných krajů. Počty jednotlivých případů mohou také být různé, ale v rámci všech dotčených krajů se dá předpokládat v průměru 20 případů měsíčně.

Pokud byste o výše zmíněnou spolupráci měli zájem a zejména splňujete výše uvedené podmínky, prosím, odpovězte na níže uvedený kontakt nejpozději do 30.4.2023.
V případě vašeho zájmu o spolupráci dojde po výše uvedeném termínu k oslovení z naší strany a žádosti o vyplnění listu výběrového řízení, kde budou uvedeny další informace včetně podmínek spolupráce. S vybranými firmami se následně spojíme a domluvíme se na osobním setkání, kde představíme bližší detaily možné spolupráce.

Schůzky by následně probíhali na začátku května.
Děkuji a přeji příjemný den.
S pozdravem,

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jan V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 771 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel