Poptávka; Účetní služby

Ukončená 9. 5. 2018 PSČ neuvedeno Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #518162038

Poptáváme účetní službySpecifikace:

Pro naši firmu hledáme nového účetního. Provozujeme aktuálně 2 e-shopy. Podmínkou spolupráce je, že námi vydané faktury si účetní bude brát z vyexportovaného souboru (používáme systém fakturoid, který je schopen exportovat ve formátu pro většinu českých účetních programů) – nechceme posílat faktury v PDF a platit za každou položku účtovanou v rámci námi vydaných faktur.

Takovýchto faktur je v rámci sezónnosti prodejů 100 až 500 za měsíc.
Nákladové faktury budou také dostupné skrze fakturoid, avšak nebude možné je exportovat rovnou ve formátu pro účetní systém. Zde počítáme s platbou za jednotlivé účetní položky pro tyto faktury.

Nákladových faktur máme přibližně 20 za měsíc.
Využíváme 4 bankovní účty v různých měnách u stejné banky. K účtům bychom Vám dali omezený přístup pouze pro nahlížení.
Jsme plátci DPH, máme zaměstnance na DPP. 
Další informace:

Pokud máte o spolupráci zájem, prosím o informaci ohledně stanovení ceny za vedení účetnictví.Děkujeme předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiří Ž.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel