Poptávka úspěšně vložena

Děkujeme Vám za důvěru

Vyčkejte pár minut a na Vámi uvedený email přijde potvrzení, případně údaje pro přihlášení do klientské zóny.

Operátor trhu ověří poptávku, zkontroluje a rozešle vhodným dodavatelům z celé ČR. Aktivace a zveřejnění inzerátů obvykle trvá 1 až 3 dní, případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Jsme Vám stále nápomocni a k dispozici. Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno.

  • Vyčkejte na nabídky zájemců
  • Kontaktujte nejlepšího dodavatele
  • Ukončení poptávky hned oznamte, aby Vám zbytečně nevolali
  • Realizované zakázky ohodnotíte

Dejte nám vědět, jak se Vám web líbí

Vážíme si Vašeho zájmu o naše služby

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání. Naleznete-li nějaké důvody k nespokojenosti či budete-li mít jakékoliv nápady, jak web vylepšit, napište nám.

Co doopravdy potřebujeme, je zákazníky nadchnout a proměnit je ve fanoušky a příznivce, kteří ostatním povědí o Trhu Poptávek. Je to pro nás největší inspirace a motivace.

Šetříte čas

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.

Přihlášení а registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení a registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.