Poptávky za pár korun

Nemáte předplacený tarif, ale přesto byste chtěli získat kontakt na poptávajícího?

TrhPoptávek.cz přináší revoluční novinku v přístupu ke kontaktům poptávajících. Přístup ke kontaktům poptávajících konkrétní poptávky. Jak na to?

1. Přejděte na detail poptávky, která Vás zaujala
2. Přihlaste se do svého účtu na TrhuPoptávek.cz. Pokud nemáte účet, zdarma zaregistrujte svoji firmu
3. V detailu poptávky klikněte na tlačítko „Získat přístup ke kontaktům“. Cena za přístup ke kontaktům poptávajícího je zde zobrazena
4. Budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPays.r.o.
5. Po úspěšné platbě Vám bude během několika minut zpřístupněn kontakt na poptávajícího u této poptávky

Cena přístupu ke kontaktům poptávajících je několik desítek korun. Řešení získání online přístupu k poptávce je rychlé, bezpečné a platíte pouze za poptávky, které jsou pro Vás zajímavé.

Společnost GoPay s.r.o. se je na trhu s online platbami od roku 2007. Mezi její zákazníky patří společnosti Skylink nebo LevneElektro. Aktuálně využívá jejich služeb více než 4 000 obchodníků. Všechny platby jsou zabezpečeny a uživatel má vždy přehled o své platbě.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 941 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.