Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Poptávky za pár korun

Nemáte předplacený tarif, ale přesto byste chtěli získat kontakt na poptávajícího?

TrhPoptávek.cz přináší revoluční novinku v přístupu ke kontaktům poptávajících. Přístup ke kontaktům poptávajících konkrétní poptávky. Jak na to?

1. Přejděte na detail poptávky, která Vás zaujala
2. Přihlaste se do svého účtu na TrhuPoptávek.cz. Pokud nemáte účet, zdarma zaregistrujte svoji firmu
3. V detailu poptávky klikněte na tlačítko „Získat přístup ke kontaktům“. Cena za přístup ke kontaktům poptávajícího je zde zobrazena
4. Budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPays.r.o.
5. Po úspěšné platbě Vám bude během několika minut zpřístupněn kontakt na poptávajícího u této poptávky

Cena přístupu ke kontaktům poptávajících je několik desítek korun. Řešení získání online přístupu k poptávce je rychlé, bezpečné a platíte pouze za poptávky, které jsou pro Vás zajímavé.

Společnost GoPay s.r.o. se je na trhu s online platbami od roku 2007. Mezi její zákazníky patří společnosti Skylink nebo LevneElektro. Aktuálně využívá jejich služeb více než 4 000 obchodníků. Všechny platby jsou zabezpečeny a uživatel má vždy přehled o své platbě.


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.