Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookiesPoradna

Co umí aplikace TrhPoptávek.cz

Co umí aplikace TrhPoptávek.cz

Získáte nové zákazníky, nové zakázky a výhody u nás!


Jak co nejúčinněji zadat poptávku

 • Potřebujete doma něco? keyboard_arrow_down
  Zrenovovat, opravit, postavit, sehnat materiál, ať už je to cokoliv, museli byste se pustit do náročného vyhledávání možných dodavatelů, oslovit je, každému zvlášť objasnit svůj požadavek, pak s nimi probírat svoji představu, dodávat podklady pro zpracování předběžného nacenění a nakonec, když se pro jednoho rozhodnete, všechny ostatní znovu kontaktovat a sdělit jim nepříjemnou zprávu, že „z toho nic nebude“.
  Proto jsme tu my, TrhPoptávek. Těchto starostí a nepříjemností Vás ušetříme. Alespoň většiny z nich.
 • Co uděláte, je keyboard_arrow_down
  Jasně zformulujete svoji poptávku, nejlépe i s popisem potřebných rozměrů, barev, materiálů a podobně. Čím budete konkrétnější, tím konkrétnější budou i dodané nabídky. Toto uděláte jen jednou! Svoji poptávku odešlete. My ji rozešleme našim partnerům – dodavatelům. Dodavatelé vypracují svoje nabídky. Nabídky obdržíte do svého e-mailu Vyberete si tu nabídku, která Vám vyhovuje nejvíce.

  Může se stát, že Vám nebude vyhovovat žádná z nabídek. Nemusíte se ničeho obávat, nejste povinni si vybrat.
 • Abychom Vám vše ještě více usnadnili keyboard_arrow_down
  Nachystali jsme pro Vás šablony v kolonce co poptáváte. Potřebujete například novou podlahu? Zde je již připraveno, jaké informace je dobré uvést pro dodavatele a jejich zpracování nabídky. K vybrané šabloně je také přiřazena kategorie, ve které se bude Vaše poptávka zobrazovat.
  Můžete také přiložit soubory, například fotografii stávajícího stavu, Vaši představu, půdorys, apod.
Jak co nejúčinněji zadat poptávku

Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

 • Máte svůj rodinný dům, pořídili jste si chalupu nebo si chcete vylepšit byt? keyboard_arrow_down
  Stojíte před otázkou, zda se do oprav, rekonstrukce či zkrášlování pustit sami, nebo si přizvat odborníka?

  Pustíte-li se do práce svépomocí, se svým kutilským nadšením, jistě budete potřebovat zajistit si potřebný materiál. A právě proto jsme tu my, TrhPoptávek.cz.

  Zadáte jednu poptávku a oslovíte několik dodavatelů. Vy si už jen vybíráte nejvhodnější nabídku. Usnadníme Vám tak běhání po obchodech, čas i peníze.
 • Vyzkoušejte: Vložení poptávky keyboard_arrow_down
  Pokud nejste kutilský typ a stavební činnosti nejsou Vaše hobby, pak je jistě na místě přizvat si odborného řemeslníka, stavaře, živnostníka či firmu s těmi pravými zkušenostmi pro Vás.

  A opět jsme tu my, TrhPoptávek.cz, abychom Vám toho pravého dodavatele pomohli najít. Zadáte na našem webu poptávku a my se již postaráme o její doručení relevantním dodavatelům ke zpracování nabídky. Ve svém e-mailu pak očekávejte jejich nabídky a v klidu vybírejte.
 • Výběr dodavatele: Vložení poptávky keyboard_arrow_down
  Věříme, že Vám budeme nápomocným partnerem, vložení poptávky je ZDARMA.
  Potřebujete s něčím poradit?
Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání

Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno

Jana Z.


Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek...

Petr N.


Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Martin B.


Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě...


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.