Poradna

Co umí aplikace TrhPoptávek.cz

Vyvinuli jsme kvalitní webovou aplikaci přizpůsobenou pro mobilní zařízení

Jak Vám usnadní získat nové poptávky online a co umí? Při své registraci jste uvedli, o jaký druh poptávek máte zájem. Tyto vybrané poptávky Vám jsou standardně zasílány na e-mail k Vašemu dalšímu zpracování nabídky pro klienta.

Na jakém zařízení aplikace Trh Poptávek funguje?

Pokud si stáhnete do svého mobilního telefonu web jako aplikaci, poptávky obdržíte také do telefonu jako zprávu push notifikace. Poptávku si můžete rovnou otevřít a kontaktovat klienta přímo z mobilu. Například můžete klientovi ihned zavolat pomocí rychlé funkce a upřesnit si jeho požadavky. Vaše zpracování nabídky tak bude kvalitnější a přesnější a lépe uspěje u klienta.

Vyzkoušejte aplikaci Trh Poptávek!

Aplikace Vám nezabere velké místo, je přehledná a jednoduše se v ní budete orientovat. Jednoduše zaregistrujte svoji firmu na našem portalu a zvolit můžete prozatím tarif zdarma, poptávky obdržíte, ale bez přístupu ke kontaktům, vyzkoušíte však portálu, jak náš portál funguje.

Co umí aplikace TrhPoptavek.cz

Získáte nové zákazníky, nové zakázky a výhody u nás!

Jak co nejúčinněji zadat poptávku

Potřebujete doma něco?

Zrenovovat, opravit, postavit, sehnat materiál, ať už je to cokoliv, museli byste se pustit do náročného vyhledávání možných dodavatelů, oslovit je, každému zvlášť objasnit svůj požadavek, pak s nimi probírat svoji představu, dodávat podklady pro zpracování předběžného nacenění a nakonec, když se pro jednoho rozhodnete, všechny ostatní znovu kontaktovat a sdělit jim nepříjemnou zprávu, že „z toho nic nebude“.

Proto jsme tu my, TrhPoptávek. Těchto starostí a nepříjemností Vás ušetříme. Alespoň většiny z nich.

Co uděláte, je

Jasně zformulujete svoji poptávku, nejlépe i s popisem potřebných rozměrů, barev, materiálů a podobně. Čím budete konkrétnější, tím konkrétnější budou i dodané nabídky. Toto uděláte jen jednou! Svoji poptávku odešlete. My ji rozešleme našim partnerům – dodavatelům. Dodavatelé vypracují svoje nabídky. Nabídky obdržíte do svého e-mailu Vyberete si tu nabídku, která Vám vyhovuje nejvíce.

Může se stát, že Vám nebude vyhovovat žádná z nabídek. Nemusíte se ničeho obávat, nejste povinni si vybrat.

Abychom Vám vše ještě více usnadnili

Nachystali jsme pro Vás šablony v kolonce co poptáváte. Potřebujete například novou podlahu? Zde je již připraveno, jaké informace je dobré uvést pro dodavatele a jejich zpracování nabídky. K vybrané šabloně je také přiřazena kategorie, ve které se bude Vaše poptávka zobrazovat. Můžete také přiložit soubory, například fotografii stávajícího stavu, Vaši představu, půdorys, apod.

Jak co nejúčinněji zadat poptávku

Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

Máte svůj rodinný dům, pořídili jste si chalupu nebo si chcete vylepšit byt?

Stojíte před otázkou, zda se do oprav, rekonstrukce či zkrášlování pustit sami, nebo si přizvat odborníka?

Pustíte-li se do práce svépomocí, se svým kutilským nadšením, jistě budete potřebovat zajistit si potřebný materiál. A právě proto jsme tu my, TrhPoptávek.cz.

Zadáte jednu poptávku a oslovíte několik dodavatelů. Vy si už jen vybíráte nejvhodnější nabídku. Usnadníme Vám tak běhání po obchodech, čas i peníze.

Vyzkoušejte: Vložení poptávky

Pokud nejste kutilský typ a stavební činnosti nejsou Vaše hobby, pak je jistě na místě přizvat si odborného řemeslníka, stavaře, živnostníka či firmu s těmi pravými zkušenostmi pro Vás.

A opět jsme tu my, TrhPoptávek.cz, abychom Vám toho pravého dodavatele pomohli najít. Zadáte na našem webu poptávku a my se již postaráme o její doručení relevantním dodavatelům ke zpracování nabídky. Ve svém e-mailu pak očekávejte jejich nabídky a v klidu vybírejte.

Výběr dodavatele: Vložení poptávky

Věříme, že Vám budeme nápomocným partnerem, vložení poptávky je ZDARMA. Potřebujete s něčím poradit?

Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

Výhody tržiště poptávek

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Pro firmy a řemeslníky

Pomůžeme získat zakázky. Registrace a zadání poptávky zcela zdarma.

Registrace Firmy nebo Podnikatele

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.